Samsung Galaxy S10 Lansmanında Çuvalladı

0

Samsung Galaxy S10 lansman gününde cihazın tanıtımı konusunda sınıfta kaldı. Galaxy S10 cihazının 4 farklı modeli var ve ön sipariş formları resmi açıklamadan hemen sonra resmi İnternet sitesinde yayınlandı. İnternet sitesinde listelenen telefonların özellikleri ise gerçeği yansıtmıyor. Firma işi aceleye getirmiş olacak ki böyle önemli bir ayrıntıyı atlamış.

Samsung Galaxy S10 için lansman yapılsa da birçok Samsung müşterisinin kafası karışmış durumda. Kafa karışıklığının en büyük sebebi ise 4 farklı modelinde RAM seçeneklerinin netlik kazanması. Firmanın en çok satış yaptığı ülkelerde siparişler 20 Şubat’ta açılsa da birçok ülkede hala daha sipariş formları açık değil.

Samsung’un web sitesinde Galaxy S10 modelleri 6GB RAM olarak listelense de bu durum gerçeği yansıtmıyor. Reddit’te bir kullanıcı tarafından tespit edilen bu durum fotoğraf ile de kanıtlandı. Samsung Galaxy S10 sipariş vermek istiyorsanız dört modelinin hepsinin; Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10 5G‘nin 8 GB RAM ile geldiğini bilmelisiniz. Bu cihazların hiç birinde 6 GB RAM bulunmuyor. Samsung firması ise bu sorunu kabul ederek en kısa sürede düzelteceklerini açıkladı.

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden ve donanım aşığı bir İşletme mezunu.

Yorum Bırakın