En İyi Torrent Siteleri | Torrent Oyun Film İndirme [2020]

3

Zaman zaman işten, okuldan ya da gündelik hayattan arta kalan zamanlarda, hobi olarak veya kafa dağıtmak amacıyla oyun oynamak, dizi, film izlemek gibi aktivitelere ihtiyaç duyulur. Bu film ve oyunları torrent kullanarak indirmek mümkün. Peki hangi torrent sitelerine güvenmek gerekir? Ya da hangi torrent siteleri en iyi oyun ve film imkanlarını verir?
İnsanların vazgeçilmezi olan ve başta oyun ve dizi olmak üzere bir çok programın indirilmesine yarayan torrent sitelerinin doğru seçilmesi de büyük önem taşıyor. Oyun, dizi veya program indirmek için tercih edilebilecek en iyi siteler ise içeriğin devamında.

Torrent Siteleri

1- Zamunda.NET

Kickasstorrents sitesinin kapatılmasının ardından, Türkiye’deki kullanıcıların torrent için ilk tercihi Zamunda oldu. Merkezi Bulgaristan olan bu torrent sitesi, dünya sıralamasında üst sıralarda olmamasına rağmen Türkiye’de en çok tercih edilen torrent sitelerinin başında geliyor. Hatta çoğu kullanıcı Zamunda sitesini en iyi film indirme sitesi olarak nitelendiriyor.

2- The Pirate Bay

En ünlü torrent sitelerinin başında The Pirate Bay yer alıyor. 2003 yılında kurulan ve defalarca yasal sebeplerden ötürü kapatılan bu torrent sitesi, zor da olsa 2018 yılında en popüler torrent sitelerinden biri olmayı başardı.

3- TorrentZ2

TorrentZ2 sitesi, yıllar süren yayın hayatından sonra kapanan Torrentz.eu web sitesinin devamı niteliğinde. Ancak Torrentz2, zor durumdaki web siteleri arasında yer almakta.

4- NYAA.SI

Nyaa.si sitesi popüler anime torrent sitesi olarak biliniyor. Aynı zamanda Nyaa’nın devamı niteliği taşıyan bir site. Bu torrent sitesini kullanmak isteyenler genellikle anime arşivi oluşturmak isteyen kişiler oluyor.

5- YTS.LT

Torrent siteleri arasında görsel ara yüzü ile ön planda olan YTS.LT, daha çok film izlemek veya film indirmek isteyenlerin tercih ettiği bir site özelliğinde.

6- Torrents.iö

Torrents.iö, en hızlı yükselen torrent sitelerinin arasında yer alıyor. Sağlam algoritması sayesinde diğer sitelerde yer alan torrent bağlantıları burada rahatlıkla bulunabiliyor.

7- iDope

2016 yılında kurulan iDope torrent, yeni bir torrent sitesi olarak göze çarpıyor. Özellikle son 2 yılda içeriğini büyük ölçüde geliştiren ve yeni film ve dizilerle dikkat çeken iDople, gün geçtikçe daha fazla talep gören torrent siteleri arasında yer alıyor.

8- 1337X

Trafiğinin büyük çoğunluğunu İngiltere’den alan 1337X torrent sitesi, içerik açısından oldukça zengin durumda. Bu özelliği sayesinde yıllardır varlığını korumaya devam ediyor. O hafta hangi içeriklerin popüler olduğunu gösteren bölümleriyle 1337X, kullanıcılarının beğenisini kazanmış durumda.

9- EZTV

2005’te ilk defa yayın hayatına çıkan EZTV torrent sitesi, yayınlarına genel olarak TV içerikleri üzerinden devam eden bir site.

10- LimeTorrents.cc

Hemen hemen her kategoriden içerikler bulunduran LimoTorrents.cc torrent sitesi, son dönemde popülerliğini baya artırmış durumda. Web sitesinde film, oyun, müzik ve dizi gibi bir çok farklı kategoriden içeriklere ulaşmak mümkün.

Torrent Siteleri

Torrent Siteleri

Türk Torrent Siteleri

Türkiye’de oyun ve film indirmek için kullanılan web sitelerinin başında, gezginler sitesi yer alıyor. Bunun yanı sıra tamindir, oyunindir gibi web siteleri de tercih edilmekte. Ancak oyun ve filmlerin hem daha hızlı hem de daha kaliteli indirilmesine olanak sağlayan Türk torrent siteleri en çok tercih edilenlerden.
Türkiye’de en çok tercih edilen torrent siteleri ise şu şekilde:

1- TorrentOyunİndir.com

Sitenin hızlı çalışması ve kullanıcıları rahatsız etmeyen görselliğe sahip olan bu torrent sitesi, en yeni oyunlar, en çok indirilen oyunlar ve en beğenilen oyunlar gibi kategoriler ile kullanıcılarına çeşitli alternatifler sağlıyor. İsmi ile internet sitesi aynı olan torrentoyunindir.com bu sayede kullanıcılar, istedikleri oyunu rahatlıkla ve hızlı bir biçimde indirebiliyor.

2- TorrentOyunlar.org

Sadece oyun indirme amacı taşıyan bu yerli torrent sitesi, güzel bir tasarıma sahip olsa da yavaş ilerlemekte. Siteden yeni çıkan popüler oyunlar ve çıkacak olan oyunlar da takip edilebiliyor. TorrentOyunlar.org bu sayede, kullanıcıların özellikle oyun konusunda tercih ettiği torrent siteleri arasında önemli yere sahip olmuş durumda.
Film, oyun, dizi ve diğer programlara ulaşmak ve indirmek adına bir çok torrent sitesi mevcut. Gerek Türk torrent siteleri gerekse de yabancı torrent siteleri üzerinden istenilen sayıda oyun, dizi, film indirilebilir.

About Author

3 yorum

Leave A Reply