Popüler Mesaj Bildirim Sesleri İndir (2018-2019)

6

Cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla kullanıcılar gerek arama sesleri gerekse telefon zil seslerimesaj sesleri gibi menüleri sınırlı da olsa telefonun menüsünde bulunan müziklerden seçebilmekteydi.

Akıllı telefonlarla birlikte birbirinden kullanışlı ve özelleştirilebilir ayar seçenekleri geldi. Böylece kullanıcılar artık yalnızca zil ve mesaj sesleri değil kişiye özel sesleri de atamaya başladı. Örneğin anneye ayrı, sevgiliye ayrı sesler seçilebildi. Tabi bu gelişme ile kullanıcılar daha güncel ve popüler mesaj sesleri aramaya başladı. 2018 ve 2019 yıllarında en çok indirilen mesaj sesleri neler merak ediyorsanız buyrun inceleyelim.

Mesaj Sesleri

Telefonunuzun mevcut mesaj seslerinden sıkıldınız ya da dikkat çeken yeni ve ücretsiz seslerle değiştirmek mi istiyorsunuz? Bunun için öncelikle telefonunuzun işletim sistemini bilmelisiniz. Eğer Android (Samsung, Huawei, Xiaomi) işletim sistemi kullanıyorsanız ses değiştirmek çok kolay. Fakat eğer iOS (Apple) kullanıyorsanız bu sürecin biraz daha sancılı olduğunu bilmelisiniz. Şayet iOS telefon kullanıyorsanız, iTunes üzerinden Ton Mağaza‘sına girip ücretli ses seçimleri yapabilirsiniz.

Agile

Arrival

Arrow

Bubbles

CarLock

Chocolate

Cleverer

CrystalDrop

Cuckoo

Dewdrop

Doorbell

Drop

GoodNews

HandDrum

Knock

NewMail

OldBicycle

Olive

OnTime

Opener

PingPong

Postman

PureBell

Saffron

Sage

Sorrel

Step

Ticket

Twinkle

VideoRecord

Whistle

Woodpecker

About Author

6 yorum

Leave A Reply