Popüler Mesaj Bildirim Sesleri İndir (2018-2019)

0

Artık her yaştan insanın telefon kullandığını düşünürsek, başta zil sesleri ve mesaj sesleri gibi pek çok detayı kişiler kendilerine göre düzenleyebiliyor. Özellikle de en çok popüler mesaj sesleri için araştırma yapan kullanıcılar, en beğenilen seslerini kendi telefonlarında tercih ediyor.

Akıllı telefonlarla birlikte birbirinden kullanışlı, özelleştirilebilir ayar seçenekleri geldi. Mesela kullanıcılar zil ve mesaj seslerini diledikleri gibi değiştirebilir, rehberlerindeki kişilere özel sesler atayabilir. Annenize özel, sevgilinize özel sesler seçemeniz mümkün. Gelin hep birlikte 2018 ve 2019 yıllarında en çok indirilen mesaj sesleri neler inceleyelim.

Mesaj Sesleri

Kullandığınız telefonun mesaj seslerinden hoşlanmıyorsanız ya da daha dikkat çekici bir ses ile ücretsiz değiştirmek istiyorsanız, öncelikle telefonunuzun işletim sistemini bilmelisiniz. Eğer Android (Samsung, Huawei, Xiaomi) işletim sistemi kullanıyorsanız ses değiştirmek çok kolay. Fakat eğer iOS (Apple) kullanıyorsanız bu süreç biraz daha sancılı. Yine de iOS telefon kullanıyorsanız, iTunes üzerinden Ton Mağaza’sına girip ücretli ses seçimleri yapabilirsiniz.

Agile

Arrival

Arrow

Bubbles

CarLock

Chocolate

Cleverer

CrystalDrop

Cuckoo

Dewdrop

Doorbell

Drop

GoodNews

HandDrum

Knock

NewMail

OldBicycle

Olive

OnTime

Opener

PingPong

Postman

PureBell

Saffron

Sage

Sorrel

Step

Ticket

Twinkle

VideoRecord

Whistle

Woodpecker

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın