Popüler Mesaj Bildirim Sesleri İndir (2018-2019)

0

Artık her yaştan insanın telefon kullandığını düşünürsek, başta zil sesleri olmak üzere mesaj bildirim sesleri gibi pek çok detayı kişiler kendilerine göre düzenleyebiliyor. Özellikle de en çok popüler mesaj sesleri için araştırma yapan kullanıcılar, herkesin beğendiği sesleri kendi telefonları için tercih edebiliyor.

Neden Popüler Mesaj Sesi?

Akıllı telefonlarla birlikte birbirinden kullanışlı, özelleştirilebilir ayar seçenekleri geldi. Mesela kullanıcılar diledikleri sesleri kullanarak zil seslerini ve bildirim seslerini değiştirebilir, rehberlerindeki kişilere özel zil sesi atayabilir. Gelin hep birlikte 2018 ve 2019 yıllarında en çok indirilen mesaj bildirim seslerine inceleyelim.

Bildirim Sesleri Nasıl İndirilir?

Kullandığınız telefonun bildirim seslerinden hoşlanmıyorsanız ya da daha dikkat çekici bir müzik ile sesleri değiştirmek istiyorsanız, telefonunuzun işletim sistemini bilmelisiniz. Android, iOS ve diğer farklı işletim sistemleri için popüler mesaj sesleri farklı yollarla indirilebiliyor. Eğer Android ya da iOS kullanıyorsanız işiniz çok basit; işletim sisteminize ait mağazaya girip ücretli zil sesi seçimleri yapabilirsiniz. Yazımızın devamında ücretsiz mesaj bildirim seslerine ulaşabilirsiniz.

Agile

Arrival

Arrow

Bubbles

CarLock

Chocolate

Cleverer

CrystalDrop

Cuckoo

Dewdrop

Doorbell

Drop

GoodNews

HandDrum

Knock

NewMail

OldBicycle

Olive

OnTime

Opener

PingPong

Postman

PureBell

Saffron

Sage

Sorrel

Step

Ticket

Twinkle

VideoRecord

Whistle

Woodpecker

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın