Brawl Stars APK İndir ve Oyna [PC & Hile]

0

Clash of Clans ve Boom Beach gibi popüler oyunların yapımcısı olan Supercell firmasının son çıkardığı Brawl Stars APK, oldukça revaçta olan gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Oyun, tek oyunculu ve multiplayer olmak üzere iki moda sahip. Aynı zamanda çevrim içi çok oyunculu savaş, nişancı oyunu ve devasa çok oyunculu çevrim içi oyun türlerine de sahip.

Oyun nasıl indirilir, karakterleri ve onların özellikleri neler ya da elmas hilesi nasıl yapılır merak edenler için, tüm detaylar içeriğin devamında.

Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Bu oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilmek için gereken tek şey BlueStacks. Emülatör aracılığıyla bilgisayara Play Store‘dan indirilir. Markette ücretsiz olan Brawl Stars‘ın güncel olması gerektiğinden, Play Store ile son sürüm indirilebilir. Oyun Bluestacks’e indikten sonra, başlangıçta öğretici mini bir oyun sunar. Ardından kullanıcıya tuş yerleşimini gösterir.

Brawl Stars APK, Play Store dışında özel sunuculardan da edinilebilir. Oyunun APK dosyasına ve elmas hilesine ulaşmanın yolları ise içeriğin devamında.

Brawl Stars Bluestacks İndir

Brawl Stars Bluestacks İndir

Elmas Hilesi

Play Store’dan Google’ın uygulaması olan Google Ödüllü Anketler indirilerek, içeriğindeki anketler doldurulur. Bu anketler dolduruldukça uygulama, kullanıcının Play Store hesabına nakit para yükler. Bu paraları biriktirerek oyun için elmas almak mümkün.

Birtakım kampanya araçları ile kişisel verileri paylaşma karşılığında elmas alacak paralar kazanmak da mümkün olabiliyor.

Private Servers (Özel Sunucu)

Private servers, resmi olmayan uygulama anlamına geliyor. Bu uygulama Brawl Stars’ı oyununu oynayabilmeyi sağlamakta. Ancak bu sunucularla giriş yapıldığında çevrim içi oyun oynamanın mümkün olmadığını belirtmekte fayda var. Brawl Stars APK için şu an iki özel sunucu mevcut.

Brawl Stars Karakterleri

Brawl Stars, oyuna bağlılığı ve sürekliliği sağlamak için düzenli olarak karakter eklemesi yapar. Karakterleri, oyunda ortaya çıkma aşamalarına ve durumlarına göre sıralamak mümkün. Ve oyunun toplam 35 karakteri bulunduğunu da belirtmek gerek.

Shelly: Oyuncuya başlangıçta verilen bu karakter, av tüfeği ile savaşmakta. Bir mermisinde bulunan birden fazla saçmayla düşmana hasar verirken, ayırt edici özelliği olan süper fişek ile de duvarları yok edebilmekte.

Brawl Stars Shelly

Brawl Stars Shelly

Nita: Oyunda 10 kupa elde edildiğinde açılan bu savaşçı oyuna, özel gücü olan ayısı ile dahil olur. Nita karakteri ana saldırıda patlama gücünü kullanır. Bu gücü ile orta ve yakın mesafelerde rakibe kritik derecelerde hasar verebilmekte. Süper gücünü devreye sokacağında ise ayısını çağırır. Bu bebek ayı Nita ile beraber hareket eder ve süper güç ile belirtilen konuma spawn (ortaya çıkmak) olur.

Brawl Stars Nita

Brawl Stars Nita

Colt: Brawl Stars karakterlerinden Colt, 60. kupaya ulaşınca açılır. Keskin Nişancı olan bu karakterde iki adet silah bulunur. Yakın mesafede zor durumda kalabiliyorken, uzak menzilde düşmana ciddi hasar verebilir. Süper gücü duvarları delmek olduğundan, kaçan ve canını yenilemeye çabalayan oyuncuların kabusu olabilmekte.

Brawl Stars Colt

Brawl Stars Colt

Bull: Oyunda 250 kupaya ulaşınca açılan bu karakter, bir av tüfeğine sahip olup tek seferde 5 mermi ateşler ve isabet sayısına göre hasar verir. Süper gücünde ise önüne çıkan her şeyi püskürterek koşmaya başlar ve mermileri normalden 2 kat fazla hasar verir.

Brawl Stars Bull

Brawl Stars Bull

Jessie: Oyunda 500 Kupaya ulaşınca açılır. Jessie’nin şok tüfeği, düşmanlar arasında seken enerji küreleri fırlatmakta. Kürelerin her biri hedefe isabet edince, menzil dahilindeki bir sonraki hedefe yönelir ve üç düşmana kadar ileleyebilir. Süper gücü devreye girdiğinde de, bir yere düşmanlara otomatik ateş eden taret yerleştirir.

Brawl Stars Jessie

Brawl Stars Jessie

Brock: Brawl Stars 1000. kupaya ulaşıldığında bu karakter açılır. Brock, uzun menzilli tek bir roket atar. Süper gücü devrede ise düşmanları ve engelleri yok eden bir sürü roket ateşler. Bu roket yağmuruna yakalananlar ise mahvolur!

Brawl Stars Brock

Brawl Stars Brock

Dynamike: Oyunda 2000 kupaya gelince açılır. Mike hedefine iki paket dinamit atar. Yüksekten attığı bu dinamitler engellere takılmaz. Fünyeleri de kendisi gibi kısa. Süper gücünde, dev bir fıçı bombası atarak siperleri ve engelleri yok eder. Yok olmayan düşmanlar ise geri püskürtülür.

Brawl Stars Dynamike

Brawl Stars Dynamike

Bo: Oyunda 3000 kupaya gelince açılır. Bo, patlayarak düşmanları bir kartal pençesi gibi parçalayan üç ok atar. Süper gücünde ise düşmanlara, patlayıcı tuzaklar kurar. Düşmanlar tarafından etkinleştirilen tuzakların etkisi altında kalanlar zarar görür ve geri püskürtülür.

Brawl Stars Bo

Brawl Stars Bo

Tick: Oyunda 4000 kupaya gelince açılır. Bu karakter yere düşmeden önce dağılan bir mayın paketi fırlatır. Mayınlar ya bir hedefe değdiğinde ya da birkaç saniye içinde patlar. Süper gücünde Tick, kafasını çıkarır ve fırlatır. Yere düşen kafa en yakın düşmanı hedef alır ve düşmana değdiğinde patlar.

Brawl Stars Tick

Brawl Stars Tick

8 – Bit: 6000. kupada Brawl Stars Bit karakteri açılır. Bu karakter, lazer ışınları ateşler ve bu ışınlar düşmana isabet ettiğinde hasar verir. Orta menzilli ve saçılımı dar ışınlar bunlar. Ancak süper gücüyle haritaya bir taret yerleştirir ve bu taret, etki alanındaki takım arkadaşlarının hasar verme gücünü artırır.

Brawl Stars 8 - Bit

Brawl Stars 8 – Bit

Emz: Oyunda 8000 kupaya gelince açılır. Bu karakter saç spreyinden sıkar. Yüzü eritecek kadar güçlü olan bu spreyle Emz kendi etrafında, rakiplerin hızını azaltan ve onlara hasar veren zehirli bir bulut oluşturur.

Brawl Stars Emz

Brawl Stars Emz

El Primo: Oyunda savaş kutularından çıkar. El Primo, düşmanlara hızlı ve güçlü dört yumruk atar. İsabet eden yumruklar düşmanı pelteye çevirir. Süper gücü ile yüksekten bir atlayışla rakiplerine sert bir dirsek darbesi indirir ve çevredeki siperleri yok eder.

Brawl Stars El Primo

Brawl Stars El Primo

Barley: Oyunda savaş kutularından çıkar. Barley, bir şişe fırlatır ve kırılan şişeden saçılan sıvı düşmanlara zarar verir. Sıvı birikintisinin içinde kalan düşmanlar hasar görmeye devam eder. Süper gücünde ise çok sayıda yanan şişe fırlatır ve geniş bir bölgeyi alevler içinde bırakır.

Brawl Stars Barley

Brawl Stars Barley

Poco: Oyunda savaş kutularından çıkar. Poco gitarıyla bir nota çalarak düşmanlara doğru bir ses dalgası gönderir. Ses dalgasının isabet ettiği düşmanlar hasar alır. Süper gücünde Poco, neşeli bir ritimle kendisini ve ulaşabildiği arkadaşlarını iyileştirir. Bu iyileşmeden düşmanlar etkilenmez.

Brawl Stars Poco

Brawl Stars Poco

Rosa: Oyunda savaş kutularından çıkar. Brawl Stars karakterlerinden Rosa, harika bir teknikle çok sayıda güçlü yumruk atar. Süper gücünde ise, aldığı tüm hasarı 3 saniyeliğine % 70 oranında azaltan bir sarmaşık zırha bürünür.

Brawl Stars Rosa

Brawl Stars Rosa

Rico: Oyunda savaş kutularından çıkar. Rico’nun mermileri duvarlardan seker ve seken bu mermilerin menzilleri uzar. Siper arkasındaki düşmanları vurmak için harika bir yöntem bu. Süper gücünde ise Rico, duvarlardan seken ve düşmanları delip geçen çok sayıda güçlü mermi ateşler.

Brawl Stars Rico

Brawl Stars Rico

Darryl: Oyunda savaş kutularından çıkar. Darryl, çift namlulu av tüfeklerinden kısa menzilde büyük hasar veren ikişer atış yapar. Süper gücünde ise, fıçısının içerisinde ve ileriye doğru yuvarlanır, düşmanları geri püskürterek duvarlardan seker. Kullanılan süper saldırısı zamanla tekrar dolar.

Brawl Stars Darryl

Brawl Stars Darryl

Penny: Oyunda savaş kutularından çıkar. Bu karakter bir altın kesesi ateşler. Kese bir düşmana çarptığında patlar ve içindeki diğer altınlar arkadaki düşmanlara saçılır. Süper gücünde ise Penny, topunu bir yere yerleştirir ve bu top uzun menzilde siper almış düşmanları bile vurabilir.

Brawl Stars Penny

Brawl Stars Penny

Carl: Oyunda savaş kutularından çıkar. Carl kazmasını bumerang gibi fırlatır. Geri dönen kazmayı yakalar ve tekrar fırlatır. Süper gücünde ise birkaç saniyeliğine çılgınca döner ve etrafındaki düşmanlara vurarak hasar verir.

Brawl Stars Carl

Brawl Stars Carl

Jacky: Oyunda savaş kutularından çıkar. Jacky, kaya matkabına biner ve çevresindeki alanı paramparça eder. Yakındaki düşmanlar matkabın tadına mutlaka bakar. Süper gücünde ise yere bir delik açar, düşmanları deliğe çeker ve onları emektar kaya matkabıyla tanıştırır. Süper saldırısını yaparken gelen saldırılara karşı kısmi bir kalkan uygular.

Brawl Stars Jacky

Brawl Stars Jacky

Piper: Oyunda savaş kutularından çıkar. Piper, şemsiyesinin ucundan bir keskin nişancı atışı yapar. Mermi ne kadar uzağa giderse o kadar fazla hasar verir. Süper gücünde ise, ısrarcı taliplerinden kaçmak için bir sıçrama yapar. Brawl Stars hanımefendisi, giderken kendisine yakışır hediyeler bırakmayı da ihmal etmez ve eteğindeki bombaları döker.

Brawl Stars Piper

Brawl Stars Piper

Pam: Oyunda savaş kutularından çıkar. Pam, geniş bir alana hurda metal parçaları saçar. Koruyucu gözlük takılması önerilir. Süper gücünde ise iyileştiren tareti ile, kendisini ve etki alanındaki takım arkadaşlarını iyileştirir.

Brawl Stars Pam

Brawl Stars Pam

Frank: Oyunda savaş kutularından çıkar. Frank, gerilip çekiciyle güçlü bir vuruş yapar ve darbeyle birlikte düşmana şok dalgaları gönderir. Süper gücünde ise en güçlü vuruşunu yaparak, siperleri parçalayan ve düşmanları sersemleten şok dalgaları gönderir.

Brawl Stars Frank

Brawl Stars Frank

Bibi: Oyunda savaş kutularından çıkar. Bibi beyzbol sopasıyla vuruş yapar ve üç vuruşu da dolu olduğunda sayı vuruşu çubuğu dolmaya başlar. Çubuk tam dolduğunda yaptığı vuruş düşmanları geri püskürtür. Süper gücünde ise zıplayan bir sakız topu fırlatır. Bu top düşmanların içinden geçer, hatta aynı hedefi birden fazla kez vurabilir.

Brawl Stars Bibi

Brawl Stars Bibi

Bea: Oyunda savaş kutularından çıkar. Bea uzun menzilli bir atış yapar. Atış hedefini vurduğunda bu, bir sonraki atışını güçlendirir. Süper gücünde ise düşmana, jet gibi ilerleyen ve etrafa saçılan bir arı sürüsü yollar. Bu arılar çarptıkları düşmanları yavaşlatır.

Brawl Stars Bea

Brawl Stars Bea

Mortis: Oyunda savaş kutularından çıkar. Mortis ileri atılıp düşmana bir kürek darbesi indirir. Süper gücünde ise, düşmanların sağlığını emip kendi sağlığını arttıran bir vampir yarasa sürüsü gönderir.

Brawl Stars Mortis

Brawl Stars Mortis

Tara: Oyunda savaş kutularından çıkar. Tara bir bilek hareketiyle düşmanlara üç kart fırlatır ve bu kartlar hedefi delip geçer. Süper gücünde ise bir yer çekimi alanı oluşturur. Etki alanı içinde düşmanlar, merkeze doğru çekilerek birbirine çarpar ve hasar görür.

Brawl Stars Tara

Brawl Stars Tara

Gene: Oyunda savaş kutularından çıkar. Brawl Stars karakterlerinden Gene, lambasıyla büyülü bir duman topu atar. Duman topu hedefini vuramazsa küçük parçalara bölünür ve koni şeklinde bir alana hasar verir. Süper gücünde ise lamasından büyülü bir el çıkarır. Bu el düşmanı yakalarsa, onu Gene’in bulunduğu yere çeker.

Brawl Stars Gene

Brawl Stars Gene

Max: Oyunda savaş kutularından çıkar. Max düşmanlarına çok seri lazer ışınları atar. Silahını yeniden doldurmadan dört kere ateşleyebilir, ayrıca yeniden doldurma hızı da oldukça yüksek. Süper gücünde ise, geçici bir süreliğine kendisinin ve takım arkadaşlarının hareket hızını artırır.

Brawl Stars Max

Brawl Stars Max

Mr. P: Oyunda savaş kutularından çıkar. Mr P. ağır bavulunu düşmana öfkeyle fırlatır. Bavul bir engele veya düşmana isabet ederse seker ve düştüğü yerde patlayıp alana hasar verir. Süper gücünde ise, robot yardımcıları için bir üs kurar. Penguen kafalı bu küçük robotlar, düşmanlara saldırmak için programlanmış durumda.

Brawl Stars Mr. P

Brawl Stars Mr. P

Sprout: Oyunda savaş kutularından çıkar. Sprout, patlamadan önce zıplayan bir tohum yumağı atar. Tohum yumağı düşmana doğrudan isabet ederse hemen patlar. Süper gücünde ise, süper tohumunu kullanıp asma ağacından bir duvar oluşturur. Bu duvar bir süreliğine düşman geçirmez.

Brawl Stars Sprout

Brawl Stars Sprout

Spike: Oyunda savaş kutularından çıkar. Spike, patlayıp etrafa diken saçan küçük bir kaktüs fırlatır. Süper gücünde ise, dikenli bir el bombası atar. Patlama alanında kalan düşmanlar zarar görür ve yavaşlar.

Brawl Stars Spike

Brawl Stars Spike

Crow: Oyunda savaş kutularından çıkar. Crow, düşmanlara doğru üç hançer fırlatır. Zehirli hançerlerin isabet ettiği düşmanlar bir süre daha hasar görmeye devam eder. Süper gücünde Crow uçmaya başlar, kalkışta ve inişte ise çevresine zehirli hançerler fırlatır.

Brawl Stars Crow

Brawl Stars Crow

Leon: Oyunda savaş kutularından çıkar. Leon bir bilek hareketiyle dört dönen bıçak fırlatır. Bıçaklar uzaklaştıkça daha az hasar verirler. Süper gücünde ise 6 saniyeliğine görünmez olur. Saldırı yaparsa görünmezliği sona erer ya da düşmanlar ona yaklaşırsa onu görebilir.

Brawl Stars Leon

Brawl Stars Leon

Sandy: Oyunda savaş kutularından çıkar. Sandy, düşmanlarına keskin çakıl taşları fırlatır. Sandy 9 saniye süren ve takım arkadaşlarını saklayan bir kum fırtınası başlatır.

Brawl Stars Sandy

Brawl Stars Sandy

Brawl Stars APK İndir

‎Brawl Stars
Price: Free+
Brawl Stars
Price: Free
v25.130

Brawl Stars APK İndir

[Orijinal] [136 MB]

Brawl Stars APK İndir

[Para Hilesi] [185 MB]

v24.150

Brawl Stars APK İndir

[Orijinal] [128 MB]

Brawl Stars APK İndir

[Para Hilesi] [160 MB]

v23.91

Brawl Stars APK İndir

[Orijinal] [120 MB]

Brawl Stars APK İndir

[Para Hilesi] [156 MB]

v22.99

Brawl Stars APK İndir

[Orijinal] [108 MB]

Brawl Stars APK İndir

[Para Hilesi] [140 MB]

About Author

Leave A Reply