Modada İkinci El: Modacruz

0

İkinci el, piyasada var olan ürünlerin temiz kullanılmış veya hiç kullanılmamış, direkt olarak sahibiyle iletişime geçip alışveriş gerçekleştirdiğiniz, ekonomik açıdan daha ucuza temin edebildiğiniz bir unsurdur. Genel anlamda yardımcı uygulamalar sayesinde ikinci el eşya almak veya elimizdeki eşyaları satmak oldukça kolay bir hal alıyor.

Modacruz, ikinci el kıyafet, ayakkabı ve çeşitli aksesuarları satın alabileceğiniz tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Kendine dinamik bir ikinci el moda platformu diyen Modacruz, özellikle moda ile ilgili şeylere yaptığınız harcamalar size külfet oluşturuyorsa mutlaka denemeniz gereken bir platformdur. Öyle ki henüz sıfır ürünleri bile bulabilirsiniz. Ayrıca platformun size garanti verdiğini ve kargonun da ücretsiz olduğunu belirtmek isterim.

Kullanmadığınız Giysileri Satın

Modacruz sadece ürün satın alacağınız bir platform değil. Bunun yanında kullanmadığınız ve yer kaplamasını istemeyip atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı kolayca satabilirsiniz. Ayrıntılı fotoğrafladığınız eşyanızı platform üzerinden istediğiniz fiyata veya yakın fiyata satarak ayrıca da bir maddi kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayede maddi külfetinizi de hafifleterek başka ürünler de satın alabilirsiniz. Uygulamanın en güzel tarafı da garantili bir platform olması. Yani iki tarafın da memnuniyeti oldukça önemli.

Modacruz’u Kullanmak

Alışveriş büyük bir çılgınlıktır. Öyle ki bu işe servet harcayan kişiler dahi yok değil. Bu yüzden özellikle de kadınların gardırobunda sürekli değişim şart. Bu değişimi var olanın üzerine eklemek bazen keyifsiz bir durum olabilir. Bu yüzden deyim yerindeyse hevesinizi aldığınız eşyaları uygulama yardımıyla satıp elde ettiğiniz gelir ile yine aynı uygulama üzerinden uygun fiyatlı ve modaya uygun farklı ürünler satın alabilirsiniz. Modacruz sayesinde alım ve satım işleminizi sadece akıllı telefonunuz sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci el eşya almak konusunda size yardımcı olan Modacruz oldukça kullanışlı ve tercih edilen bir uygulama. Hem Android hem de IOS platformlarına ücretsiz bir şekilde yüklenebilen Modacruz, basit arayüzü sayesinde de oldukça fazla kullanım kolaylığı sunuyor. Bu basitliği Modacruz ile maddi kazanca dönüştürmek de hem keyifli hem de oldukça işinize yarayan bir durum olacaktır.

Yazar

Yorum