Kirakira+ Fotoğraf Uygulaması

0

Kirakira+ uygulaması ile Instagram hesabınızı canlandırın. Instagram,  günümüz sosyal medya platformları içinde fotoğraf ve video ile en bağlantılı uygulama. Ayrıca kullanım sayısı olarak da zirveye oynayan bir uygulama. Instagram üzerinden anlık olarak çektiğiniz fotoğraf veya videoları paylaşabilir, bu paylaşımlar üzerinden insanlarla etkileşimde bulunabilirsiniz. Paylaştığınız fotoğraf ve videoları da daha iyi hale getirmek için çeşitli yardımcı uygulamalar kullanabilirsiniz. Kirakira+ uygulaması, bu içlerinden belki de en ışıltılı olanı.

Kirakira+ Uygulaması Nedir?

Öncelikle uygulamanın ismi Japonca’dan gelen ışıltı kelimesinin tekrarı ile oluşuyor. İsmiyle ışıltılı fotoğraflar oluşturabileceğiniz anlamı veren uygulama, fotoğraf düzenleme açısından oldukça basit ve kullanışlı. Kirakira+ uygulaması ile çekmiş olduğunuz fotoğraflara doğal görünen parıltı efektlerini ekleyebilirsiniz.

App Store üzerinde bulunan fotoğraf düzenleme uygulamalarının aksine bu uygulama sadece parıltı efekti eklemenizi sağlıyor. Fotoğraf veya videolarınıza eklediğiniz parıltı efektini ekleyerek çevrenizde bulunan nesnelere ekstra çekicilik ve canlılık katabilirsiniz. Fotoğraflarınız kalitesinde bir değişme olmayacağı gibi eklediğiniz efektler sayesinde daha canlı ve estetik fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Kirakira+ Uygulaması IOS

Öncelikle uygulamanın arayüzü oldukça basit ve sade. Instagram ile beraber kullanılan uygulamanın arayüzüne fotoğraf çekerek veya ekleyerek başlayın. Ardından ışıltı efektini bölgesel olarak veya fotoğrafın tamamına uygulayabilirsiniz. Kirakira+ uygulamasının nesnelere göre parıltı ekleyebilmesi de uygulamanın önemli artı özelliklerinden biri.  Uygulamayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken çeşitli izinler vermek ve Instagram ile senkronize bir şekilde kullanmak.

Uygulama App Store üzerinde 6.99 TL’lik bir fiyata sahip ve oldukça da tercih edilen bir uygulama. Kullanıcı yorumlarını da okuduğunuz takdirde oldukça beğenilen bir uygulama olduğunu göreceksiniz. Uygulama 1.2 MB boyutu ile de telefonunuzda hemen hemen hiç yer kaplamıyor.

Kirakira+ ile çektiğiniz fotoğraf veya videoları ışıltı efektiyle daha ilgi çekici hale getirmenizin ardından Instagram üzerinden paylaşarak takipçileriniz için harika fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Sosyal medya bazlı fotoğraf ve video düzenleme uygulamaları içinde

Bu yazıda Kirakira+ uygulaması nedir sorusuna açıklayıcı bir şekilde cevap verdik. Yüklemenizi tavsiye ettiğimiz bu uygulamayı telefonunuza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

‎kirakira+
‎kirakira+
Developer: bytes inc.
Price: 6,99 TL

 

About Author

Leave A Reply