Dream League Soccer 2018 APK İndir Oyna [Para Hilesi]

0

Mobil oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte Dream League Soccer 2018 apk gibi birçok oyun Android ve iOS kullanıcıları tarafından ilgi görmeye başladı. First Touch Games tarafından 17 Aralık 2014 tarihinde kullanıcıların beğenisine sunulan bu mobil oyunu, Google Play ve AppStore’dan ücretsiz bir şekilde indirmek mümkün.

Yaklaşık 120 megabayt olan oyuna, Dream FC adlı hayali bir takımla 3. Ligde başlanıyor. Bu lig içerisinde 16 takım yer alıyor ve ligin şampiyonunun yanı sıra 2. ve 3. sırada bulunan takımlar da üst lige çıkma hakkına sahip oluyor. Ligde bulunan tüm takımlar lisanslı ve orijinal kadrolu iken, yalnızca kullanıcının oynayacağı takımın oyuncularının hayali olduğunu belirtmek gerek.

Dream League Soccer 2018 APK

Dream League Soccer, mobil spor oyunları kategorisinde kullanıcıların beğenisini toplayarak, Google Play’de editörün seçtikleri kategorisinde yer almaya hak kazanan oyunlardan. Kullanıcılar tarafından oldukça sevilen bu oyunu hileli ya da hilesiz, APK olarak telefona indirmek mümkün.

Dream League Soccer 2018, First Touch Games tarafından sunulan ve PES ya da FIFA’yı aratmayacak nitelikte bir oyun. Ayrıca oyunun yükleneceği telefonun yüksek özellikli olması gerekmiyor. Orta nitelikte Android veya iOS telefonlarda rahatlıkla oynanabilmekte. Oyunu indirmek için oyun dosyasını APK halinde indirmek ve telefonun indirilenler dosyasına yüklenen APK dosyasını aktifleştirmek yeterli.

Dream League Soccer 2018 Para Hilesi

Oyun normal bir APK halinde indirilebildiği gibi para hileli APK’sını da indirmek mümkün. Para hileli APK sayesinde istenen oyuncu marketten kolayca satın alınabilmekte ve emek harcamadan oyunda ilerleme sağlanabilmekte.

Hilenin kurulumu da oldukça basit olup, klasik bir APK kurarcasına hileli bir Dream League Soccer 2018 sahibi olmak mümkün. Oyunu daha rahat oynamak adına, telefonlar için üretilmiş olan konsollar da tercih edilebilir.

Dream League Soccer 2018 İndir

v5.05
Dream League Soccer 2018 APK İndir
[Para Hileli] [73 MB]
Dream League Soccer 2018 APK İndir
[Cache] [307 MB]
v5.03
Dream League Soccer 2018 APK İndir
[Orijinal] [74 MB]
Dream League Soccer 2018 APK İndir
[Para Hilesi] [68 MB]
Dream League Soccer 2018 APK İndir
[Cache] [270 MB]

About Author

Leave A Reply