Dream League Soccer 2018 APK İndir

0

Mobil oyun sektörünün günden güne genişlemesi ile birlikte Dream League Soccer 2018 gibi birçok oyun Android ve iOS kullanıcıları tarafından fazlaca ilgi görmeye başladı. First Touch Games tarafından 17 Aralık 2014 tarihinde kullanıcıların beğenisine sunulmuş bu mobil oyun Google Play ve AppStore’den ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Oyunun yapımcısı olan firma oyun sektöründe fazlasıyla tanınır halde. Yaklaşık olarak 120 megabaytlık bir alan kaplayan oyuna, Dream FC adlı bir hayali takımla 3. Ligde başlıyorsunuz. Bu lig içerisinde 16 takım yer alıyor ve ligin şampiyonunun yanı sıra 2. ve 3. sırada bulunan takımlar da üst lige çıkma hakkına sahip oluyorlar. Ligde bulunan tüm takımlar lisanslı ve orijinal kadroludur. Bir tek sizin oynadığınız takımda bulunan oyuncular hayal olduğunu belirtelim.

Dream League Soccer 2018 APK

Mobil spor oyunları kategorisinde kendini kullanıcılara fazlasıyla beğendirmiş ve bunun arından Google Play’de editörün seçtikleri kategorisine katılmaya hak kazanmıştır. Kullanıcılar tarafından bu kadar tutulan bu mobil oyunu hileli veya hilesiz bir APK olarak telefonunuza indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Mobil oyun oynamayı sevenler PES ve FIFA benzeri bir mobil oyun arıyorlar ise bu oyunları aratmayacak nitelikte bir oyun kullanıcılara First Touch Games tarafından Dream League Soccer 2018 adında sunulmuştur. Ayrıca bu oyunu oynamak için telefonunuzun özelliklerinin çok yüksek olması gerekmiyor. Orta nitelikte Android veya iOS telefonlarda oyunu oynamanın keyfini sürebilirsiniz.

Dream League Soccer 2018 İndir

Kullanıcılarına PES ve FIFA zevkini yaşatan bu mobil oyunu bir arkadaşınız ile karşılıklı oynamak için telefonunuza indirmeye ihtiyacınız var. 2014 yılında piyasaya çıkarak tüm marketleri kasıp kavuran oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. APK halinde dosyayı indirdikten sonra telefonunuzdan İndirilenler dosyasına girerek gerekli APK aktifleştirdiğinizde kurulum sonrasında rüya takımınızı en üst liglere ulaştırmak için mücadeleye başlayabilirsiniz. Mücadelenize takımınıza Pele, Zidane gibi efsane oyuncuları transfer ederek devam edebilirsiniz. Efsane oyuncular paketi ile takımınızı üst liglere taşımak daha kolay olacak ve oynadığınız oyundan fazlasıyla zevk alacaksınız.

Dream League Soccer 2018 Hile

Oyunun normal bir APK halinde indirebileceğiniz gibi para hileli APK’sını da indirebilirsiniz. Para hileli APK sayesinde istediğiniz oyuncuyu marketten kolayca satın alabilecek, rüya takımınızı oluşturmak için emek harcamanıza gerek kalmayacaktır. Bu sayede oynadığınız oyundan daha fazla zevk alarak mobil oyun oynamanın eğlencesini tadacaksınız. Bu eğlenceye hileli APK indirerek ve arkadaşlarınıza önererek onları da ortak edebilirsiniz. Hilenin kurulumu oldukça basit olup klasik bir APK kurarcasına hileli bir Dream League Soccer 2018 sahibi olabilirsiniz. Oyunu daha rahat oynamak adına herhangi bir yerden telefonlar için üretilmiş olan konsollardan satın alarak daha iyi bir hileli oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dream League Soccer 2018 Ekran Görüntüsü Dream League Soccer 2018 Ekran Görüntüsü

v5.03

Dream League Soccer 2018 APK İndir
[Orijinal] [74 MB]

Dream League Soccer 2018 APK İndir
[Para Hileli] [68 MB]

Dream League Soccer 2018 APK İndir
[Cache] [270 MB]

About Author

Leave A Reply