GTA Vice City APK İndir Oyna [Hileleri + SD Data]

0

GTA Vice City, 2003 yıllının başlarında bilgisayar versiyonu ile çıktı. Çıktığı ilk zamanlar oyun piyasasına yön veren GTA, mobil versiyonunu uzun yıllar sonra yayınladı. GTA Vice City APK ile Google Play Store’a bağlı kalınmadan tabletten ya da akıllı telefondan rahatlıkla oynanabilir. Ayrıca para hilesi sayesinde, herhangi bir ücret ödemeden oyun içerisinde her şey satın alınabilir. 

Eskiden ancak internet kafelerde ya da evlerde bulunan bilgisayarla oynanan oyun, bir süredir Android oyun ve uygulama mağazası olan Google Play Store’da bulunuyor. Lakin, oyunun mobil versiyonunu indirebilmek için bir miktar ücret ödemek gerek. Ancak yazının en altında bulunan GTA Vice City İndir butonu ile hiçbir ücret ödemeden sınırsız para hilesi ve silahlara sahip olmak mümkün.

GTA Vice City APK

GTA Vice City içeriğinde oyuncular, çetelerle işbirliği yaparak başka çetelerle çatışmalara girmekte. Burada amaç, Tommy Vercetti isimli karakter ile yaşanan şehri düşmanlara karşı korumak ve şehir düzenini sağlamaktır. Düzeni korumak için gerekli silah, mühimmat ve diğer ihtiyaçları karşılamak için para ödemek şart.

Oyun içerisindeki görevler karşılığında bir miktar para kazanmak mümkün. Fakat bu miktar oyun içi ihtiyaçları karşılamaya yetmeyeceğinden, hileli APK indirilerek gerekli tüm silah, araba ve diğer mühimmatlara sahip olunabilir.

GTA Vice City Ekran Görüntüsü

GTA Vice City Ekran Görüntüsü

GTA Vice City İndir

Grand Theft Auto: Vice City
v1.09
GTA Vice City APK İndir
[Orijinal] [7 MB]
GTA Vice City APK İndir
[Para Hilesi] [8 MB]
GTA Vice City APK İndir
[SD Data] [1.48 GB]

About Author

Leave A Reply