En Güzel Telefon Zil Sesleri İndir (2018 – 2019)

1

Taşınabilir telefonların hayatımıza dahil olmasıyla beraber popüler telefon zil sesleri merak konusu halinde. Başta Nokia kendine özel zil sesi kullandı. Ardından Motorola gibi diğer firmalar da kendilerine özel melodiler kullandılar. Fakat teknolojinin gelişmesi ve akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber rekabet gittikçe arttı. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte, kullanıcılar popüler şarkıları telefon zil sesi olarak kullanmak istediler.

Belki hatırlarsınız 2006 – 2010 yıllarında tüm televizyon dizilerinde dizi müzikleri telefon zil sesi olarak izleyicilere belirli bir kontör karşılığında satışa sunuluyordu. Bunu fark eden firmalar ise kendilerine özel ve dinlemesi eğlenceli telefon zil sesleri cihazlarına dahili olarak piyasaya sürdüler. Öylesine bir rekabetten bahsediyoruz ki başta saydığımız isimler artık kullanılmıyor. Onların yerine Samsung, iPhone, Huawei, LG gibi firmaların zil sesleri aranır oldu. En çok tercih edilenler ise Samsung zil sesleri ve iPhone zil sesleri.

Telefon Zil Sesleri

Telefonlarımız hayatımızda büyük yere sahip ve artık kişiselleştirilebilir yapıda. Telefon üreticilerinin sunduğu bu imkanlar sayesinde bizi yansıtan telefon zil sesleri, duvar kağıtları, renk düzenleri gibi birçok özelliği zevklerimize göre düzenliyoruz. Özellikle telefon zil sesleri, kullanımı gereği herkes tarafından dinlenebiliyor ve bu yüzden en sevdiğimiz şarkıları, melodileri zil sesi olarak kullanabiliyoruz. Peki 2018 ve 2019 yıllarında en çok tercih indirilen melodiler neler?

  • Emir Kozcuoğlu
  • Hababam Sınıfı
  • Diriliş Ertuğrul
  • Beşiktaş
  • Galatasaray
  • Fenerbahçe
  • İzmir Marşı

Samsung Telefon Zil Sesleri

Samsung ülkemizde en sevilen markalardan biri halinde. Her ailede ister istemez bir Samsung cihaz olmakla beraber Samsung zil sesleri hayatımızın her yerinde ister istemez karşımıza çıkmıştır. 2014 yılında meşhur ıslık mesaj sesi ile ilgimizi çekmeye başarmış ve yine zil sesi konusunda iddiasını göstermiştir.

iPhone Telefon Zil Sesleri

iPhone özellikle gençlerin sevdiği bir marka halinde. Birçok insan yaşı fark etmeksizin iPhone kullanmakta. Firma ise dinamik yapısını kaybetmeyen ama yine sadeliğinden ödün vermeyen tasarımlar ile kullanıcının karşısına çıkıyor. Bu tasarım yapısını yine ürettiği zil seslerine de yansıtmakta. iPhone zil sesleri bir çok Android kullanıcısı tarafından kullanılıyor.

YouTube Ücretsiz Müzikler

YouTube ücretsiz müzik servislerini kullanarak, topluluk yapıcılarının ürettiği müzikleri kullanabilirsiniz. Birçok hoş şarkıya sahip olan bu servis neredeyse her hafta yeni içerik sunuyor. Servis üzerinden bilinmeyen birçok müziğe erişebilirsiniz.

Soundcloud Ücretsiz Müzikler

Bazı müzik yapımcıları eserlerini Soundcloud üzerinde ücretsiz dağıtmaktalar. Dağıtıcıların tek talebi Soundcloud hesaplarına verdiğiniz geri bildirimler. Bu sayede özel çalışmalara sahip olabilir, cihazlarınızda özel telefon zil sesleri kullanabilirsiniz. Sanırım en az bilinen kaynaklardan biri Soundcloud dağıtıcıları. O yüzden Soundcloud bünyesinde yer alan müzik yapımcılarının kıymetini bilmekte fayda var.

Telefon Zil Sesi İndir

Telefon Zil Sesi İndir

Samsung Galaxy Note 4 Zil Sesi
Samsung Galaxy Note 5 Zil Sesi
Okul Telefon Zil Sesi İndir
Nokia Telefon Zil Sesi İndir
Let Me Go Telefon Zil Sesi İndir
Hababam Sınıfı Telefon Zil Sesi İndir
Game of Thrones Telefon Zil Sesi İndir
Emir Kozcuoğlu Telefon Zil Sesi İndir
Diriliş Ertuğrul Telefon Zil Sesi İndir
Windows Phone 8 Telefon Zil Sesi
Super Mario Telefon Zil Sesi İndir
Mozart Türk Marşı Telefon Zil Sesi
Beşiktaş Telefon Zil Sesi
Galatasaray Telefon Zil Sesi
Fenerbahçe Telefon Zil Sesi
İzmir Marşı 1 Telefon Zil Sesi
İzmir Marşı 2 Telefon Zil Sesi
Bella Ciao Cav Bella Zil Sesi
Alan Walker Fade
Böyle Gelmiş Böyle Geçer Zil Sesi
Ben Yoruldum Hayat
Grace You Dont Own Me
Dj Snake Lil Jon Turn Down for What
Lay Lay Lay La Lay
Fler Unterwegs
Katyusha
New Thang
Tarantella
Rising Sun
Deadpool X Gon Give it to Ya
Promentory

About Author

1 Yorum

Leave A Reply