Traffic Racer APK İndir Oyna [Para Hilesi]

0

Traffic Racer APK ile şimdiye kadar alışık olduğunuz araba oyunlarının aksine biraz daha farklı ve heyecan verici bir oyun oynayabilirsiniz. Hatta komik bir şekilde ifade etmek gerekirse, kendileri ”bu tarzı da ancak bizimkiler akıl edebilir” diyebileceğiniz ve sonrasında zaten Türk yapımı olduğunu öğreneceğiniz bir oyun. Yıllar önce piyasaya sürülen ve zamanla kendini bir hayli geliştiren Traffic Racer için özet incelemesini yapacak ve ardından da oyunu indirmeniz için bağlantıyı yazının sonuna ekleyeceğiz.

İlk olarak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz; oyun oldukça güzel fakat para koymaya mahkum gibisiniz. Yani eğer oyundaki her arabayla mücadele edip, tüm araçların tadını almak istiyorsanız maalesef ki cebinizin biraz yanması söz konusu. Aslında oyundaki reklamları izleyip ya da turları geçip altın ya da para kazanabiliyorsunuz. Fakat çok daha fazlasına sahip olmak için haliyle ya kendi cebinizi zorlayacaksınız ya da Traffic Racer para hilesi ile sınırsız para ve altın akışına sahip olacaksınız. Hem App Store hem de Android üzerinden oynanabilen bu oyuna talep de bir hayli fazla. Yani rakipleriniz ya da oyun ağının oldukça az olabileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Epey çılgın bir kitle sizi bekliyor! Bu ortama çabucak katılmak için Traffic Racer APK indir seçeneğini yazının sonunda bulabilirsiniz.

Traffic Racer APK

Arabanızı satın aldıktan sonra dilerseniz modifiye edebilir, aracı daha da güçlendirebilirsiniz. Tabi tüm bunlar Traffic Racer APK için sınırları zorlama ve para hilesini devreye sokma durumuna sebep oluyor. Mesela seçtiğiniz aracınızın motorunu istediğiniz modele paranız yetiyorsa eğer değiştirebiliyor ve hızınızı bu şekilde daha da arttırabiliyorsunuz. Bu çeşitliliğe fren ve manevra gibi özellikleri de ekleyebiliriz.

Traffic Racer APK

Traffic Racer APK

Traffic Racer Para Hilesi

Oyun esnasında yoğun bir trafiğe maruz kalacağınızı unutmamalısınız. Oyunun asıl amacı ve heyecanı da burada gizli. Git gide hızlanan ve yoğunlaşan bir trafiğe karşı tek başınızasınız. Eğer karşıdan gelen araçlara daha yakından makaslar yapabilirseniz, alacağınız puan da ona göre artış göstermekte. Buna katedilen mesafe ve 100 km hızın üstünde sürüş süresi de dahil.

Tabi ilk başta da ifade ettiğimiz gibi; oyunu daha keyifli hale getirebilmek için Traffic Racer para hilesi kullanımını etik olmasa da düşünmelisiniz. Sırf reklamlarla vs. size gerekli paraları çabucak toplayamadığınız için bu gibi ufak çaplı cinlikler yapabilirsiniz. Eğer oyunla ilgili ya da hilelerle ilgili aklınıza takılan sorular olursa da bize buradan iletebilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yapar ve doğru şekillerde de sizleri yönlendiririz. Oyunu Traffic Racer APK indir butonuna ya da yazı içerisindeki indirme linkine tıklayarak da indirebilirsiniz. Sonrasında sizleri oldukça keyifli bir araba oyunu karşılayacak, iyi eğlenceler.

Traffic Racer İndir Oyna

‎Traffic Racer
Price: Free+
Traffic Racer
Price: Free
v2.4

Traffic Racer APK İndir

[Orijinal] [55 MB]

Traffic Racer APK İndir

[Para Hilesi] [55 MB]

About Author

Leave A Reply