Elgato Cam Link 4K Ürününü Duyurdu

0

Elgato Cam Link 4K ürününü duyurdu. Son zamanlarda internet üzerinden canlı yayın yapan yayıncıların sayısının artmasıyla birlikte ünlü görüntü aktarım markası Elgato yayıncıların işini kolaylaştıracak yeni ürününü kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet üzerinden canlı yayın yapan kullanıcıların hızla artmasıyla birlikte görüntü aktarım ürünleri bir hayli önem kazandı. Oyunculara yönelik ürünleriyle dikkat çeken Corsair’ın sahip olduğu Elgato yayıncılar için yeni ürünü olan Cam Link 4K ürününü duyurdu.

Elgato Cam Link 4K

Elgato Cam Link 4K

Elgato Cam Link 4K Özellikleri

Bir USB bellek boyutunda olan Cam Link 4K, kullanıcılara GoPro gibi video kameraları ve DSLR makineleriyle yayın yapabilme imkanı sunuyor. Kullanıcıların Cam Link 4K ile birlikte yayın yapmak istediklerinde webcam kullanma zorunluluğu ortadan kalkacak. Görüntüleri cihazlardan HDMI kablo aracıyla aktaran Cam Link 4K Twitch, Skype, Mixer ve YouTube üzerinden de kullanılabiliyor. 4K çözünürlükte 30 FPS görüntü aktarımı yapabilen Cam Link 4K, Full HD çözünürlükte 60 FPS değerinde görüntü aktarımı yapabiliyor. OBS Studio ve Discord gibi yazılımlarla da uyumlu olarak çalışan Cam Link 4K, aralarında GoPro, Canon, Nikon ve Sony gibi modellerin bulunduğu pek çok markanın kameralarıyla uyumlu olarak çalışıyor.

Elgato Cam Link 4K Fiyatı

Elgato Cam Link 4K ürününü duyurdu fakat Türkiye’de fiyat bilgisi maalesef yok. İlk olarak Corsair’ın sitesinde satışa çıkacak olan Cam Link 4K, daha sonrasında Amazon’da satışa sunulacak. 130 dolar fiyat etiketine sahip olan Cam Link 4K, ilerleyen günlerde ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Elgato Cam Link 4K

Elgato Cam Link 4K

Yayıncıların daha kaliteli yayınlar yapmasına imkan tanıyan Cam Link 4K, basit ve kolay arayüzüyle kullanıcılara büyük kolaylık sunuyor. Ayrıca YouTube Go hakkında bilgi için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın