DJI Ronin-S Uyumlu Yeni Aksesuarlar Tanıtıldı

0

DJI Ronin-S uyumlu yeni aksesuarlar tanıtıldı. DJI, CES 2018’de yoğun ilgi toplayan Ronin-S el kamera sabitleyicisi için yeni aksesuarlarını nihayet tanıttı. Lansmandan 4 ay sonra piyasaya sunulan Ronin-S ile Osmo Mobile karıştırılmamalı. Ronin-S akıllı telefon ile çekim yapan vlogger ve videografçıların DSLR ve aynasız kameraya geçişlerinde önemli rol oynayacağı bir ekipman. Film yapımcıları ve profesyonel kullanıcılara yönelik geliştirilen aksesuarlar, kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor ve amatör kullanıcıların dahi ilgisini çekmeyi başarıyor.

Yeni focus motor, lenslerin motorlu odaklanmasını sağlıyor. Sabitleyicinin yan tarafına takılan komut birimi ile kullanıcılar herhangi mobil cihazı bağlamadan uzaktan kumanda ve çalışma modları gibi ayarlara müdahale edebiliyor. Ronin-S uyumlu BG37 grip bünyesinde sahip olduğu 2.400 mAh batarya ile 12 saate kadar kullanım vadediyor.

Hızlanma yavaşlama ve ani kamera hareketleri gibi extrem durumlarda daha iyi tepki veren DJI Ronin-S gelişmiş stabilizasyon performansı sunuyor ve DJI Ronin-S uyumlu aksesuarlar tanıtıldı. Fakat DJI Ronin-S kullanıcıları kötü bir haberimiz var. Yeni aksesuarlar şuan için Türkiye’de satışa sunulmadı.

DJI Ronin-S Yeni Aksesuarları

DJI Ronin-S Yeni Aksesuarları

DJI Ronin-S Aksesuar Fiyatları

Focus Motor: 169 dolar

Focus Motor Rod Mount: 20 dolar

Focus Gear Strip: USD 20 dolar

Command Unit: 129 dolar

BG37 Battery Grip: 99 dolar

Top Hotshoe Bracket: 49 dolar

Extended Lens Support: 20 dolar

External GPS Module: 69 dolar

Universal Mount: 179 dolar

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın