Seyahat İçin Fotoğraf Makinesi

0
Showing 5 of 10

Canon PowerShot G7 X Mark II

Canon PowerShot G7 X Mark II

Canon PowerShot G7 X Mark II

Canon PowerShot G7 X Mark II, temel tasarım ile parlak zoom objektif ve nispeten büyük sensörü ile selefi modellere göre özellikle performans açısından bazı yararlı gelişmeler kazanıyor.

G7 X Mark II küçük, ancak ceket cebinden biraz daha büyük bir cep boyutunda denilebilir. Kameranın ön tarafında çok iyi bir tutuş elde ediyor ve selfie işlevselliği için 180 derece eğilebilen LCD’si bulunuyor.

Kapanan objektifli fotoğraf makinesi için açılış hızı yüksek olan G7 X Mark II, tekli AF’de odağı çok hızlı yakalıyor. Dokunmatik odaklama işlevi de dokunmatik ekran üzerinde çok iyi çalışıyor. AF takibi bazı rakip modellere göre kafa karıştırıcı bir şekilde ve daha az etkili. Fakat bu boyutlarda ve selefine göre pil ömrü ortalamanın üzerindedir.

Canon PowerShot G7 X Mark II, 1080 / 60p video yakalama özelliğine sahip olsa da, detaylar çok iyi ve görüntü sabitleme de en üst düzeyde. Fokusa yardımcı olmak adına zebra desenleri bu modelde bulunmuyor.

Ergonomi gövde ve kullanıcı dostu kontrolleriyle hızlı çalışmasıyla dikkat çeken G7 X Mark II’in objektifi sınıfının en iyisi olmayabilir. Fakat çok yönlü kullanılabilecek zoom aralığı ve diyafram aralığı ile bunu telafi etmeye yardımcı oluyor. Bu cihaz genel kullanımı temsil ediyor.

Showing 5 of 10
Share.

About Author

Leave A Reply