Seyahat İçin Fotoğraf Makinesi

0
Showing 10 of 10

Sony Cyber-shot RX10 III

Sony Cyber-shot DSC-RX10 III

Sony Cyber-shot DSC-RX10 III

Sony Cyber-shot DSC-RX10 III, 20MP CMOS sensör sahip ve 4K çekim gibi bir dizi video ve video özelliklerine sahip, kompakt yapıda fotoğraf makinedir.

RX10 III 24-600mm eşdeğeri zoom objektifi bu tür bir fotoğraf makinesinde gördüğümüz en geniş kapsamlı objektiflerden biridir. Objektif aralığı nedeniyle diğer seçeneklere göre biraz daha büyük bir tercih gibi dursana bu gayet normal. Bir kilodan fazla olmasına rağmen, tek elle kullanmaya uygundur. Elektronik vizör 2,36M-nokta çözünürlüğü ile başarılı.

RX10 III’ün otomatik odaklama sistemi nispeten karmaşık değildir ve kontrast algılamaya dayanır. Fotoğraf makinesinin hareketli nesneleri doğru bir şekilde takip edemeyebilir fakat hemen hemen her durumda ilk fokus doğru ve kararlı.

Bir fotoğraf makinesi olarak RX10 III son derece çok yönlüdür ve beklediğimiz gibi, fotoğraf makinesinin RAW dosyaları son derece geliştirilebilirken, ISO duyarlılığı aralığı boyunca görüntü kalitesi sabittir. Fotoğraf makinesinin objektifinin olağanüstü odak uzaklığını dikkate alarak ne kadar iyi performans gösterdiği etkileyici. Çiçeklerin makro çekimlerinden, uzak dağların aşırı telefoto çalışmalarına kadar RX10 III keskin, ayrıntılı görüntüler sunmak için güvenilebilir.

Bir video kamera olarak, RX10 III de üstün. Çok yönlü bir 4K videosu yakalayabileceğimiz Sony Cyber-shot DSC-RX10 III, genel olarak şimdiye kadar kullandığımız en uyumlu (ve pahalı) kompakt fotoğraf makinelerinden biri oldu. Kanıtlanmış görüntü kalitesi, geniş kapsamlı zoom ve kaliteli 4K video çekme kabiliyeti ile şu anda piyasadaki en iyi seyahat fotoğraf makinesi olmaktadır.

Showing 10 of 10
Share.

About Author

Leave A Reply