Fotoğraf Blogları ve Fotoğrafçı Siteleri

7

Fotoğraf blogları ve fotoğrafçı siteleri ile ilgili derlemeye yapmaya karar verdik. Çünkü ne yazık ki Türkiye’de fotoğrafçılık sitelerinin sayısı epey az. Var olan siteler de kullanıcılara yeterince iyi sunumda bulunamıyorlar. Tasnif eksikliği de üzerine binince maalesef beraberinde başarıyı kaybediyorlar. Bir ara fotoğraf forumları iyi işliyordu ama çeşitli sebeplerle onlar da birer birer kapanıyorlar.

Hal böyle olunca fotoğrafla fotoğrafçılıkla alakalı siteler daha da değerli hale geliyor. Bu nedenle bu haberi sürekli güncellemek üzere yazmaya karar verdim. Siz okuyucularla birlikte bir liste oluşturalım istiyorum. Seyretmeye, takip etmeye yada okumaya değer bildiğiniz siteleri aşağıya yorum olarak yazarsanız yada buraya tıklayarak e-posta yoluyla benimle paylaşırsanız, beraber listeyi sürekli güncellemiş olalım.

Fotoğrafçı Siteleri

Fotoğrafçı Siteleri

Fotoğrafçı Portfolyoları

https://hakanphotography.com/
http://www.dursunaras.com/

Fotoğrafçı Blogları

https://amatordenprofesyonele.blogspot.com/
https://www.arthenos.com/
http://www.birkarefotograf.com/
https://www.fotopedi.org/
https://www.hakkiceylan.com/
http://halkboyleistiyor.com/wp/
http://www.blog.enisyavuz.com/
https://www.fotografblog.com/

Fotoğrafçı Siteleri

https://www.pentaxturk.com/
http://www.nikonturk.com/
http://www.canonturk.com/

About Author

7 yorum

    • Ben teşekkür ederim. 🙂 Fakat liste çok yeni ve haliyle aslında çok kısıtlı. Umarım zamanla listeyi genişletebilirim. Denk geldiğiniz, güzel bir site olursa haber verirseniz seve seve listeye ekleyeyim .

    • Bu yazı backlink vermek için hazırlanmadı Fatih bey. Yazı, iyi niyetli bir network oluşturabilmek için hazırlandı. Sahte olmayan kimlik ve sahte olmayan e-posta adresiyle site sahibi yeni bir yorum yaparsa adresi listeye eklemek isterim.

Leave A Reply