GTA San Andreas APK İndir Oyna [Hile Mod Ücretsiz Oyna]

1

Bu içerikten, GTA San Andreas APK nasıl indirilir, nasıl kurulur ve olası hata nasıl giderilir konularına dair bilgilere ulaşılabilir. Ama öncesinde GTA’ya biraz yakından bakmakta fayda var. Şüphesiz herkes tarafından ilgiyle takip edilen bir oyun markası olan GTA, San Andreas serisiyle resmen klasikleşti. Öyle ki 15 yıllık olan oyun hala sıklıkla aranmakta. Bu oyun için dünya aksiyon oyunlarının babası demek yanlış olmaz. Rockstar Games’in devrim niteliğindeki oyunlarının başında gelen GTA oyunları, başta PC olmak üzere farklı platformlar üzerinden de oynanabilmekte.

GTA San Andreas, 2004 yılında piyasa sürüldüğünde, oyuncular tarafından çok sevilmiş ve epey oynanmıştı. Özellikle önceki oyunlardan aşina olunan GTA atmosferi oyuncuları zaten çekerken, bir de oldukça büyük harita ve özgün bir hikaye anlatımı ile güçlendirilen bu yeni versiyon, tabiri caizse o zamanların  piyasasını alt üst etmişti.

GTA San Andreas APK

GTA San Andreas, döneminde ün salan bir oyun olup, günümüzde de hala oynanmakta ve serinin diğer oyunlarına da öncülük etmekte. Oyun, PC üzerinden başarı sağlamış olsa da PlayStation, Xbox ve Android cihazlar ile de oynanabiliyor. Eskiden Playstation ya da xbox üzerinden oynanan oyuna, Android cihazların geliştirilmesiyle artık konsol ya da PC’ye gerek kalmadan telefonlardan  da ulaşılabiliyor.

Oyunu indirmek için, Google Play’den GTA San Andreas indir butonuna tıklamak yeterli. Fakat APK kurulumu yapmadan önce cache dosyasının yerine konması gerektiğini de hatırlatmak gerek. Yazının devamında bu işlemle ilgili detaylar bulunurken, aynı zamanda diğer tüm oyunlar için Android Oyun Club sayfası incelenebilir.

Download Failed Hatası

GTA San Andreas APK, aşağıda bulunan indir butonları ile indirildi ve kurulumu yapıldı fakat oyun giriş kısmında Download failed hatası veriyorsa, gerekli crack işlemleri yapılmamış demek. Crack olarak indirilen APK dosyasına ek olarak indirilmesi gereken ve sıkıştırılmış olan cache dosyasına çıkart işlemini uygulanmalı. Çıkan dosyanın içerisinde com.rockstargames.gtasa olarak bir klasör olacak. Bu dosya, telefonun dahili depolama bölümündeki Android > obb klasörüne taşınmalı. Böylece oyuna giriş yapıldığında oyun sorunsuz açılır.

GTA San Andreas Ekran Fotografı GTA San Andreas Ekran Fotografı
 

GTA San Andreas İndir

v2.00
GTA San Andreas APK İndir
[Orijinal] [16 MB]
GTA San Andreas APK İndir
[Para Hileli] [17 MB]
GTA San Andreas APK İndir
[Cache] [2.59 GB]

About Author

1 Yorum

Leave A Reply