GTA San Andreas APK İndir

0

Bu yazımızda GTA San Andreas APK nasıl indirilir sizlere bahsedeceğiz. Şüphesiz herkes tarafından ilgiyle takip edilen bir oyun markası olan GTA, San Andreas serisiyle resmen klasikleşti. Öyle ki 15 yıllık olan oyun hala sıklıkla aranmakta. Bu oyun için açık dünya – aksiyon oyunlarının babası diyebiliriz. Rockstar Games’in devrim niteliğindeki oyunlarının başında gelen GTA oyunları başta PC olmak üzere farklı platformlar üzerinden de oynanabilmekte.

GTA San Andreas, 2004 yılında piyasa sürüldüğünde oyuncular tarafından çok sevilmiş ve bolca oynanmıştı. Özellikle önceki oyunlardan aşina olduğumuz GTA atmosferi oyuncularını kendisine zaten çekerken bir de böylesine büyük bir harita ve özgün bir hikaye anlatımı ile güçlendirilmiş yeni bir oyun, tabiri caizse o zamanlarda piyasayı alt üst etmişti.

GTA San Andreas APK

GTA San Andreas dönemi içerisinde ününe ün katmış ender oyunlardan olmakla beraber bugün oynanmaya devam eden ve serinin diğer oyunlarına da öncülük eden bir oyun. PC üzerinde büyük başarı kazanmasının yanı sıra alternatif platformlar olarak PlayStation, Xbox ve Android cihazlar ile oynanabiliyor. Mobil olarak oynamak isteyen oyuncularsa GTA San Andreas APK indir seçeneği ile telefonlarına kurabilmekteler. Aslında PlayStation ve Xbox üzerinde daha önceden oyunu oynayabiliyorken Android cihazların gelişen teknoloji ile hayatımıza girmesi ve sağladığı performans, mobil cihazlarda oyunu oynamamıza olanak sağladı. Şuan bir konsol ya da PC gereksinimi olmadan akıllı telefonlardan GTA oynayabiliyoruz.

GTA San Andreas İndir

GTA San Andreas oyununun online sunuculara bağlanabilir ve arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. O zamanlardan günümüze adını unutamadığımız GTA San Andreas indir butonu ile oyunu telefonunuza indirebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Fakat APK kurulumu yapmadan önce CACHE dosyasını yerine koymanız gerektiğini hatırlatalım. Bir sonraki başlıktan bu işlemle ilgili bilgi alabilirsiniz. Diğer tüm oyunlar için Android Oyun Club sayfamızı göz atmayı unutmayın.

GTA San Andreas APK Download Failed Hatası

GTA San Andreas indir seçeneğinden sonra kurulumunu yaptınız fakat oyuna giriş kısmında “Download failed…” hatası alıyorsanız gerekli crack işlemlerini yapmamışsınız demektir. Crack olarak indirdiğiniz APK dosyasına ek olarak indirmeniz gereken, sıkıştırılmış CACHE dosyasına çıkart işlemini uygulayın. Çıkarttığınız dosyanın içerisinde com.rockstargames.gtasa olarak bir klasör olacak. Bu dosyayı telefonunuzun dahili depolama kısmından Android > obb klasörüne taşımalısınız. Ardından oyuna giriş yaptığınızda GTA San Andreas APK sorunsuz açılacaktır. Social Login yapmadan offline kısımdan giriş yapabilirsiniz.

GTA San Andreas Ekran Fotografı GTA San Andreas Ekran Fotografı

v2.00

GTA San Andreas APK İndir
[Orijinal] [16 MB]

GTA San Andreas APK İndir
[Para Hileli] [17 MB]

GTA San Andreas APK İndir
[Cache] [2.59 GB]

Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas
Developer: Rockstar Games
Price: ₺29,99

About Author

Leave A Reply