Düzce‘de Nerede Kalmalı?

0

Düzce’ye giderken günlük ya da bir haftalık kalabilirsiniz peki ama Düzce’de nerede kalmalı? Her durumda konaklama ile ilgili bir çözümünüz ve alternatifleriniz olmak zorunda. Özellikle de evinizden uzak bir yerde olacaksanız, rezervasyonunuz ile ilgili sorun olabilir ya da gitmek istediğiniz yerin kapasitesi sizin için yeterli olmayabilir bu durumda alternatifler bulundurmak sizin için iyi olacaktır. Düzce’de zaman zaman yerli ve yabancı turist akınına uğrayan şehirlerde biridir. Spor severlerin, festival severlerin ve aynı zamanda da gezginlerin buluşma noktası olabilen Düzce, kalacak yer açısından çok fazla ihtimal sunmamakta. Düzce’de nerede kalınır sorusu Düzce gezisi düzenleyecek kişilerin ilk öncelikleri arasında yer almalı ve yazımızın tamamı takip edilmeli.

Düzce’de Kalınacak Yerler

Düzce’de nerede kalmalı dendiği zaman hem konfor hem de ulaşım açısından ele alındığında 11 özel otelden bahsetmek mümkün.

 • Fenerbahçe Serkan Acar Rest & Sport Topuk Yaylası
 • Hotel Almina Park
 • Grand Beyaz Saray Otel
 • Otel Düzce Sürur
 • Turan Otel
 • Gösterişli Otel
 • Otel Düzce
 • Sivrikaya Hotel
 • Otel Vadi
 • Otel Akçakoca
 • Akçakoca Poyraz Otel

Şehrin bu alternatiflerinin yanı sıra pansiyonları da mevcut. Genel olarak Düzce konaklama ücretleri kalacağınız yere göre 80 TL ile 250 TL arasında değişiyor. Konaklama tipiniz de fiyatı üzerinde etkili olabilecek nitelikler taşıyor.

Benzer Yazı
Düzce Nerede?

Bu otellere özellikle festival dönemlerinde gidecekseniz mutlaka önceden bir iki otele rezervasyon yaptırmanız ve şenliklerin yapılacağı alanlara yakın bölgelerden oteller seçmeniz gerekli. Aksi halde ulaşım ve aynı zamanda konaklama konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Yoğunluk nedeniyle bazı durumlarda yaptığınız rezervasyon dahi iptal olmuş olabiliyor bu durumda mutlaka alternatifinize yönelmeli ve şehrin tadını çıkarmak için kendinize izin vermelisiniz.

Düzce’de nerede kalmalı sorusuna daha önce gittiyseniz sevdiğiniz pansiyonlardan birini tutarak da yanıt sağlayabilirsiniz. Ancak her durumda özellikle de festival dönemlerinde yani yaz aylarında şehre gitmeden rezervasyonunuzu yapmış olmanız gerektiğini unutmayın.

Ulaşımı kolay olan oteller seçmeniz şehrin her yerine hızlı hareket etmenizi sağlayacağı için sizin için büyük bir kolaylık ve zaman tasarrufu anlamına gelecektir. Şehrin bir ucundan bir ucuna gitmek yerine zamanınızı doğru bir plan ile verimli harcayabilirsiniz.

Düzce İçin Faydalı BilgilerDüzce Festivalleri
Düzce’ye Ne Zaman Gidilir?Düzce Mutfağı
Düzce‘de Nerede Kalmalı?Düzce’de Alışveriş
Düzce Gece HayatıDüzce Şehir İçi Ulaşım
Düzce Gezilecek YerlerDüzce Nerede?
Düzce’ye Nasıl Gidilir?Düzce Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın