Ziraat Mobil İle Kolay Bankacılık

0

Ülkemizin en köklü bankalarından biri olan Ziraat Bankası‘nın akıllı telefonlarınız için kullanılabilir uygulaması Ziraat Mobil‘den bahsedeceğiz. Öncelikle belirtmek isterim ki hemen her satın alma veya hesap kontrol işlemlerinizde uygulama size oldukça yardımcı oluyor. Ziraat Mobil uygulaması ile cebinizden hesabınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ziraat Mobil ile döviz işlemleri, fatura ödeme, hesap bilgileri, başvurular… ve daha bir çok işlem türünde 7/24 işlem yapmanız mümkün.

Ziraat Mobil ile Kolay Bankacılık

Öncelikle basit ve sade bir arayüz sayesinde Ziraat Mobil oldukça kullanışlı bir bankacılık uygulaması. olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama üzerinde birçok işlem yapabilirsiniz. Öncelikle hesap bakiyenizi kontrol edebiliyorsunuz. Hesabınızla ilişkilendirdiğiniz takdirde banka kartınızı da uygulama üzerinden görebiliyorsunuz.

Bankacılık konusunda sağlanan kolaylıklar bununla da sınırlı değil. Hesabınız ile ilgili dökümanlara ulaşabilir, belirli bir tarihe kadar hesabınızın tüm hareketlerini tek bir sekme üzerinden inceleyebiliyorsunuz. Gelen veya giden bakiyelerinizi kolayca görmenin yanı sıra hesabınıza para yatırıldığı takdirde size uygulama sayesinde bir SMS geliyor. Bu sayede internet erişiminizin olmadığı yerlerde de belirli hesap hareketleriniz ile ilgili Ziraat Mobil uygulamasına girmeden de bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Ziraat Mobil Ücretsiz İndir

Ziraat Mobil Ücretsiz İndir

Cep bankacılığı demek kolaylık demektir. Bu sebeple akıllı telefonunuzda kullandığınız uygulamanın oldukça işlevsel ve kolay kullanılabilir olması gerekir. Ziraat Mobil uygulamasını ilk açtığınızda ana ekranda hesabınızın özetini görebiliyorsunuz. Hesabınızdaki para miktarı hakkında bilgi sahibi olabildiğiniz bu ekranda ürünleriniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güvenlik Her Şey Demek

Mobil bankacılık demek güvenilirlik demektir. Kullanılan şifreleme yöntemleri, hesap işlemlerinizdeki güvenlik ritüelleri oldukça önemlidir. Tam da bu konuda uygulama gerekli güvenlik önlemleri konusunda oldukça iyi. Ziraat Mobil ile hesabınıza giriş yaparken, hesabınızla ilgili işlemler yaparken uygulamanın güvenlik önlemlerinin sizi koruduğuna emin olabilirsiniz.

Banka hesabınızla ilgili her türlü bilgiyi alabileceğiniz Ziraat Mobil uygulamasında verdiğiniz talimatları da inceleyebilirsiniz. Fatura ödeme talimatlarınızı, fatura tutarlarını ve tarihlerini inceleyebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise QR kod eklentisinin olması. ATM’lerde işlem yapacağınız esnada kredi veya banka kartınızın yanınızda olmasına gerek yok. ATM ekranındaki QR kodu cep telefonunuzla okutarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bankaların mobil uygulamaları konusunda kullandığı teknik arayüze sahip uygulamalar yerine Ziraat Mobil oldukça basit bir arayüze sahip. Hemen her banka işlevini yerine getirebildiğiniz bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirmek ve banka müşterisi olmak için:

‎Ziraat Mobil
Price: Free
Ziraat Mobil
Price: Free

Yazar

Yorum