Whatsapp Stickers Özelliğini Kullanıma Sundu

0

Whatsapp Stickers Özelliğini Kullanıma Sundu

Whatsapp stickers özelliğini kullanıma sundu. Son yılların en popüler uygulaması olan Whatsapp her geçen gün yeni özelliklerle donanıyor. Teknolojinin ilerlemesiyle, sosyal medya ve mesajlaşma platformları bir hayli ilgi görmeye başladı. Bu ilginin artmasıyla, uygulamalara gelen güncelleme ve iyileştirme sayısı git gide artmaya devam ediyor.

Son olarak, Stickers özelliğini kullanıma sunan uygulama, mesajlaşmayı daha eğlenceli hale getirmeyi hedefliyor. Son zamanlarda uygulamalara gelen çeşitli güncellemeler, kullanıcıların ilgisini çok fazla çekmiştir. Bu sebeple, Whatsapp’ta yeni bir güncelleme ve özellik getirme kararı almıştır. Bu özelliğin ismi Stickers’tır.  Peki Stickers özelliği bize neler sunuyor ?

Stickers Özelliği Bize Neler Sunuyor?

Stickers özelliği bize neler sunuyor? Uygulamanın yayınlanan son güncellemesiyle gelen Stickers özelliği size kendinizi klasik ikonlar ile anlatmanın yanında eğlenceli çıkartmalar sunuyor.

Çıkartmaların uygulamaya eklenen Etiket Mağazası içinde kategorilere ayrılmış şekilde sunulması büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Bununla birlikte sık kullandığınız çıkartmalar bir sık kullanılanlar sekmesinde görüntüleniyor.

Android için 2.18.329 Beta sürümünde kullanıcılara dağıtılan özellik iOS kullanıcıları için 2.18.100 sürümünde sunuluyor. Android kullanıcılarının bu özelliği kullanabilmesi için uygulamanın beta programına katılmaları gerekiyor. Whatsapp stickers  özelliğini kullanıma sundu hakkında tüm bilgiler ve fotoğrafçılık hakkında detaylı bilgiler için sitemizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

About Author

Leave A Reply