VPNhub Nedir?

0

VPNhub nedir? Ülkemizde başta yetişkinlere yönelik içerikle barındıran internet siteleri olmak üzere, farklı amaçlarda hizmet veren bazı internet sitelerine erişim yasağı bulunuyor. Bu nedenle kullanıcıların büyük bir bölümü VPN uygulamaları kullanarak bu yasaklı sitelere erişim sağlamayı tercih ediyor.

Tam bu noktada ilginç bir karar alan, dünyanın en büyük yetişkinlere yönelik içerik sağlayıcısı PornHub kendine özel bir VPN servisi kurdu. VPNhub olarak adlandırılan bu servis dünya genelinde eleştirilere maruz kalırken, bu servisin avantajları ve amacı birçok kullanıcı tarafından merak ediliyor.

PornHub tarafından kullanıcılara sağlanmakta olan VPNhub’ın diğer VPN servislerinden herhangi bir farkı bulunmuyor. Opera VPN gibi servisler ile benzer şekilde ücretsiz olarak çalışan servisin, aynı zamanda ücretli bir versiyonu daha bulunuyor.

VPNhub Nedir?

Tabi, tahmin edebileceğiniz gibi ücretli üyeliğe sahip olanlar çok daha hızlı ve reklamsız bir internet deneyimi elde ediyorlar. Maalesef, uygulamanın ücretsiz versiyonunu sadece mobil cihazlarınızda kullanabiliyorsunuz. Yani, VPNhub’ın bilgisayar üzerinden ücretsiz olarak kullanılmasına izin verilmiyor.

VPNhub Nasıl Kullanılır?

VPNhub nedir? Nasıl kullanılır? Ücretli yani VPNhub Premium üyeliği tercih edenler ise servisi bilgisayarlarında da kullanabiliyor. Bunun yanı sıra daha hızlı sunuculara erişim imkanı sağlanırken, reklamlar engellenebiliyor ve en önemlisi dünyanın farklı noktalarında lokasyonlar seçilebiliyor.

Bu sayede kendinizi dünyanın farklı bir noktasında gösterebilirken, aynı zamanda size en yakın olan lokasyonu seçerek internet bağlantınızda yaşanacak olan yavaşlamayı minimum seviyeye indirebiliyorsunuz.

www.vpnhub.com adresini ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilir, aynı zamanda mobil cihazlarınızda bulunan Google Play Store veya App Store’dan uygulamayı edinebilirsiniz.

About Author

Leave A Reply