VOUN Çerçeve Uygulaması ile Çerçeve Modelleri

0

Fotoğraflarını daha farklı perspektiflerden görmek isteyenler için biçilmiş kaftan olan VOUN çerçeve uygulaması, kullanıcılarına sadece filtre seçmelerinden öte farklı tasarımlar sunarak diğer uygulamalardan sıyrılıyor. Renkli çerçeveler ve arka plan tasarımları ile birçok farklı özelliği bir araya getirerek muhteşem görüntüler elde edebiliyorsunuz.

Mesela güzel bir hatıra fotoğrafınız var. Ahşap çerçeve ve nostaljik duvar görünümü ile sadece filtre uygulamak yerine daha akılda kalıcı ve özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Yine ayarlardan fotoğrafa imza atabilir ya da günün tarihini çizebilirsiniz. Bunun gibi birçok örnek, uygulama içerisinde mevcut. Size kalan tek şey uygulamayı indirmek ve istediğiniz görünümü tasarlamak.

VOUN aracılığıyla Pinterest, Instagram gibi mecralarda gördüğünüz, tasarım fotoğrafları kendiniz için yaratabilirsiniz.

VOUN Çerçeve Uygulaması

VOUN Çerçeve Uygulaması

VOUN Çerçeve Uygulaması Nasıl Kullanılır?

VOUN çerçeve uygulaması, sade kullanım paneli ile kullanıcısını hiç üzmüyor diyebiliriz. Instagram paneline benzeyen bir yapısı var. Tüm özelliklerini sırayla seçtikten sonra ön izlemede yaptıklarınızı teyit ediyorsunuz. Ayrıca yine seçtiğiniz özelliklerin ne kadar uygulanacağını ayarlayabiliyorsunuz. Kısacası hayal gücünüzün ne kadarına el veriyorsa, istediğinizi tasarlayabilirsiniz. Fakat bir hatırlatma bazı özellikler ücretli. Bu muhteşem görüntüler elde edemiyorsunuz anlamına gelmesin.

Çerçeve modelleri olarak birçok farklı tasarıma sahip olan VOUN, hazırlanmış vektörel çerçeve stilleri ile metalik, ahşap ya da şeker tonlarında görünümler elde edebiliyorsunuz. Çerçevelerin bir kısmı ücretsiz olarak yer alıyor. Ücretlerini merak edenler için çerçeve türlerini tek tek almak isterseniz 6,99 ₺ ödeme yapmanız gerekiyor. Fakat uygulama eğer tüm filtreleri almanız durumunda size %60’lık indirim uygulamakta ve 26,99 ₺ ödeme karşılığında sınırsız erişim sağlayabilmektesiniz.

Ücretsiz Çerçeveler: C1, T1, T2, P1, PC1, PC2, W1, DH1.

Ücretli Çerçeveler: U1, DH2, S1, PC3 & 4, WT, WW, WB1.

‎VOUN
Price: Free+

 

Yazar

Yorum