Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0

Vodafone, Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden biri ve geniş bir kitleye hizmet etmekte. Ancak  müşterileri zaman zaman bir takım sorunlarla elbette karşılaşabiliyor. Böyle durumlarda genelde Vodafone internet sitesi çoğu soruna çözüm sunsa da yeterli olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda  Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma şart oluyor.

Bütün diğer operatörler gibi Vodafone’da da temsilciye bağlanmak zaman alabiliyor  ya da müşteriler, operatör menüsünün içerisinde dolaşırken zaman kaybedebiliyor. Bu gibi durumlarda siz de temsilciye doğrudan bağlanmak istiyorsanız aşağıda sizin için verdiğimiz kısayol tuşlarına  göz atınız…

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma hizmeti için 542 veya 0542 542 00 00 numaralarını aradıktan sonra aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • Numaranız ile işlem yapmak için 1’i tuşlayın denildiğinde 1‘e basın.
  • Ardından kalan kullanım haklarınızı ve faturanızı öğrenmek, kredi kartıyla fatura ödeme için 1’i tuşlayın dendiğinde tekrar 1 tuşuna basın.
  • Operatör burada size birtakım bilgiler verecek, ardından müşteri temsilcisine bağlanmak için 6’yı tuşlayınız diyecek. Böylece 6’yı tuşlayın ve temsilciye bağlanmayı bekleyin.

Kısacası sırasıyla 1-1-6’yı tuşlamanız yeterli. Eğer işleminiz bu menüden farklı ise hiç endişelenmeyin. Görüşeceğiniz temsilci, sorunla ilgili size yardımcı olacak ya da ilgili temsilciye yönlendirecektir.

Belirttiğimiz adımları uygulamanıza rağmen temsilciye bağlanamadıysanız, lütfen bunu yorumlarda bize bildirin. Böylece gerekli güncellemeleri yaparak, yeniden bilginize sunalım.

About Author

Leave A Reply