Twitly Takipçi Kontrolü

0

Twitly takipçi kontrolü uygulaması son dönemlerde ismini sıkça duyurmakta. Önceleri yalnızca web üzerinden erişime açık olan uygulama, özellikle Instagram kullanıcılarının artmasıyla birlikte, kullanıcı isteklerine cevap verebilmek adına sadece mobil destek vermeye başladı. Bu sayede Instagram ve Twitter uygulamalarında hesaplarımızı takip etmeyen kullanıcıları kolay bir şekilde takipten çıkabilir ve bu telefon uygulaması ile kolayca yapabiliriz.

Twitly Instagram Takipçi Analizi

Sosyal medya analiz uygulaması olan Twitly, Instagram kullanıcılarının kolayca takipçi analizi yapmasından dolayı tercih ediliyor. Öyle ki takipçileriniz kimler? Sizi ne zaman takipten çıktılar? Yada sizi takip ettiği halde sizin takip etmediğiniz hesaplar neler? Uygulama detaylı ve pratik bir şekilde bilgi size analiz bilgilerini sunuyor.

Öyle ki uygulamada daha çok Instagram kullanıcıları tarafından tercih ediliyor olsa da Twitter kullanıcı için de benzer hizmet sunuyor. Twitter’da takipçiler sizi ne zaman takipten çıkmış? Bu uygulama ile bunu öğrenmek çok kolay.

Twitly uygulamasını App Store ve Play Store üzerinden indirebilirsiniz. İndirme işlemini tamamladıktan sonra, Twitly içinden Instagram hesabınıza giriş yaparak sizi takip etmeyen kullanıcıları görebilir ve onları takip listenizden çıkarabilirsiniz. Uygulama sade tasarımı sayesinde kullanıcı dostu olup analiz sırasında sizi uzun süre bekletmez.

Twitly Uygulaması Güvenilir mi?

İnternette benzer hizmeti sunan birden çok isim karşımıza çıkıyor. Kimi direk hesap bilgilerinizi ele geçiriyor, kimi dolaylı yoldan sizden habersiz hesabınızda reklam yayınlıyor. Bu nedenle uygulamanın güvenilirliğinden kuşku duyabilirsiniz.

Güvenli oluşuyla adından çokça söz ettiren App Store’dan geçer not alan uygulama 8 yıllık tecrübesinin yanısıra, dünya çapında 1 milyondan fazla indirme rakamlarına ulaşmış durumda. App Store’da sosyal ağ kategorisinde 18. sırada bulunuyor. Bu nedenle, Twitly güvenilir mi derseniz, evet. İşini son derece ciddi yapan sayılı firmalar arasında ve güvenilebilir. Türkçe dil desteği sunan Twitly takipçi uygulamasını güvenle indirebilirsiniz.

Twitly diğer uygulamalardan farklı olarak “reklamları kaldır” seçeneği ve iki taraflı doğrulama sistemi sayesinde kullanıcılarının güvenini kazanıyor.

App Store’dan uygulamayı indirmek için:

Google Play’den uygulamayı indirmek için:

About Author

Leave A Reply