Turkcell BiP Web Nedir ve Nasıl Kullanılır?

0

Günümüzde insanların kullandığı onlarca farklı anlık mesajlaşma uygulaması bulunuyor. Telegram, Skype gibi servisler özellikle WhatsApp artık hayatın vazgeçilmez bir parçasına haline gelirken, Turkcell BiP gibi ülkemizde popülerleşme yolunda olan mesajlaşma uygulamaları da bulunuyor.

Turkcell BiP Nedir?

Diğer anlık mesajlaşma uygulamaları ile benzer şekilde Turkcell BiP ile sesli ve görüntülü görüşmeler yapabiliyor, mesaj gönderip alabiliyorsunuz. Tabi, bunun yanı sıra caps, silinen mesaj, konum paylaşma ve para transferi yapma gibi dikkat çekici özelliklerde bulunuyor.

Turkcell BiP’i rakiplerinden ayıran en büyük özelliklerinden birisi, para transferi. Para transferi özelliğini kullanarak BiP üzerinden karşı tarafa kolayca para gönderebiliyorsunuz. Bu sayede IBAN ve Hesap No gibi bilgileri istemenize gerek kalmıyor. Tek ihtiyacınız karşı tarafın telefon numarası.

Uygulama içerisinde yer alan Keşfet bölümünü kullanarak, spordan teknolojiye kadar çeşitli konulardaki son gelişmeleri görebiliyorsunuz. BiP’in kendine has özellikleri arasında, ülkemizde daha doğrusu dünyada oldukça yaygın olan Caps yer alıyor.

Uygulama ile kullanıcılara sunulan Caps ve çıkartmaları arkadaşlarınıza göndererek, sohbeti çok daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz.

Turkcell Bip Web

Turkcell Bip Web

Turkcell BiP Nasıl Kullanılır?

Tüm bunların yanı sıra çeşitli oyunlara ev sahipliği yapan uygulamayı kullanmak oldukça basit, Google Play Store veya App Store’dan Turkcell BiP uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer doğrudan uygulamanın indirme bağlantısına ulaşmak isterseniz, BiP yazarak 2222‘ye göndermeniz yeterli. Aynı zamanda BiP’i bilgisayar ve tabletinizden kullanmanız mümkün.

About Author

Leave A Reply