Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0

Çeşitli sebeplerden dolayı Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Yoğunluktan kaynaklı uzun süre bekletilme ya da telesekreter menüsünde kaybolma gibi sebepler can sıkıcı olabiliyor.

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden biri olan Türk Telekom, müşterilerine çağrı merkezlerinin sunduğu hizmetlere internet üzerinden ulaşabilmelerini sağladı. Artık telesekreteri aramadan Türk Telekom Online hizmetler ile birçok işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma için öncelikle 444 1 444 ya da 444 1 500 numaralarından birini arayınız. Menü içi adımları daha hızlı geçmek ve daha kısa sürede temsilciye ulaşmak istiyorum diyorsanız, aşağıda belirteceğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

  1. Türk Telekom müşterisi iseniz 444 1 444 numarasını arayıp, mobil işlemleriniz için 1 numaralı tuşa basınız. Bu işlem sonrasında gelen anons ile yeniden 1’i, ardından çıkacak menü ile de 0’ı tuşlayarak, direk temsilciye bağlanabilirsiniz. Özetle, sırasıyla 1-1-0‘i tuşlamalısınız.
  2. Türk Telekom müşterisi değilseniz 444 1 500 numarasını arayıp, sırasıyla 2-0’ı tuşlayarak direk temsilciye bağlanabilirsiniz. Fakat belirtilen adımları uyguladım ancak yine de temsilciye yönlendirilmedim diyorsanız, maalesef arama esnasında sesli komutları dinleyerek adım adım ilerlemeniz gerekecek.

Temsilciye bağlanma konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, işlem yapmak istediğiniz hizmet numarasını doğru bilmeniz ve hattın yasal sahibinin işlem sırasında mutlaka yanınızda bulunmasıdır. Çünkü  hat adına yapılacak her işlem öncesi, müşteri temsilcisi hattın yasal sahibinin teyidini isteyecektir.

About Author

Leave A Reply