Subway Surfers APK İndir

0

Android Oyun Club oyunlarından olup, vakit geçirmek için ideal olan ve severek oynanan Subway Surfers,  yıllardır bilinen ve takip edilen bir oyun. Eski dinamikliğini korumaya devam eden bu oyunu Subway Surfers APK dosyası ile edinmeniz mümkün.  Oyunun içeriğinde, tren raylarında grafiti yapan bir çocuğun bekçiden kaçarken yaşadığı aksiyon dolu anları onunla yaşıyor ve yönetebiliyorsunuz. Topladığınız paralar ile karakteri geliştirirken, karşınıza çıkan sandık ve bonuslar, hızınızı arttırırken aynı zamanda topladığınız para miktarını katlamanızı da sağlıyor.

Oyun piyasaya ilk çıktığında Temple Run ile rekabet halinde iken, zaman içerisinde Temple Run, Subway Surfers’in  gerisinde kaldı. Bugün Google Play’de Subway Surfers olarak yer alan oyunu, 1 Milyardan fazla kullanıcı indirmiş durumda. Subway Surfers APK ile mobil cihazlarda da kurulabilen oyunu güncel versiyonlarıyla oynayabilirsiniz.

Subway Surfers APK

Subway Surfers APK, Subway Surfers için gerekli Android kurulum dosyasıdır. Oyun iOS ve Android cihazlardan ücretsizce oynanmakta, ancak oyun içi  satın almalar da mümkün.  Oyunda 70’den fazla karakter ve çok sayıda eşya bulunmakta. Bu eşyalara kolay ve ücretsiz erişebilmek için Android cihazlardan Subway Surfers indir ve kurulumu yap aşamalarını tamamlamanız gerek. Subway Surfers APK ile Subway Surf Temiz ve Subway Surf Para Hileli Modlu sürümleri de oynayabilirsiniz.

Subway Surfers Oyna

Subway Surfers indir ve Subway Surfers oyna ile oyunu bedava indirebilir ve yeni güncellemelere ulaşabilirsiniz. Subway Surfers basit dinamiklere sahip bir oyun. Oyunda tren raylarında grafiti yaparken bekçiye yakalanan bir çocuğun, bekçiden ve bekçinin köpeğinden kaçış anlarını yönetiyorsunuz. Bir yandan karşıdan gelen trenlere çarpmadan ilerlemeye çalışırken diğer yandan  para ve puan topluyorsunuz. Oyunun bonusu olan Kaykay ve Jetpack ile daha fazla altın toplama ve daha hızlı ilerleme şansı elde ederken, trenlerden kaçamayıp sıkışırsanız oyuna devam edebiliyor ancak bonus hakkınızı kaybediyorsunuz. Eğer bonus hakkınız yoksa, zaten  oyun orada bitiyor ve bekçiye yakalanıyorsunuz. Oyun yeni güncellemeleri ile her yıl farklı ülkede ve farklı karakterler ile oynanabilmekte. Oyunun güncellemelerini, yine oyunun duyurularından takip edebilirsiniz. Son olarak Subway Surfers World Tour 2019 ile oyunda dünya turu modunu kullanabildiğinizi eklemek isteriz.

Subway Surfers Ekran Görüntüsü

Subway Surfers Ekran Görüntüsü

v11.651.10

Subway Surfers APK İndir
[Orijinal] [79 MB]

Subway Surfers APK İndir
[Para Hileli] [93 MB]

‎Subway Surfers
‎Subway Surfers
Developer: Kiloo
Price: Free+
Subway Surfers
Subway Surfers
Developer: Kiloo
Price: Free

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın