Subway Surf APK İndir Oyunu Oyna [Bilgisayarda Oyna]

0

Vakit geçirmek için ideal olan ve severek oynanan Subway Surfers, yıllardır bilinen ve takip edilen bir oyun. Eski dinamikliğini korumaya devam eden bu oyunu Subway Surfers APK dosyası ile edinmeniz mümkün.

Oyun piyasaya ilk çıktığında Temple Run ile rekabet halinde iken zaman içerisinde Subway Surf liderlik koltuğunu oturdu. Bugün Google Play’de Subway Surfers olarak yer alan oyunu, 1 Milyardan fazla kullanıcı indirmiş durumda ve APK dosyası ile mobil cihazlarda oyunu oynayabilirsiniz.

Subway Surfers APK

Oyunu oynamak için için gerekli Android kurulum dosyasına Subway Surfers APK denir. Oyun iOS ve Android cihazlardan ücretsizce oynanmakta. Ancak oyun içi satın almalar da elbette mümkün.

Oyunda 70’den fazla karakter ve çok sayıda eşya bulunmakta. Bu eşyalara kolay ve ücretsiz erişebilmek için Android cihazlardan indir ve kurulumu yap aşamalarını tamamlamanız gerek. Subway Surf Temiz ve Subway Surf Para Hileli Modlu sürümleri de oynayabilirsiniz.

Subway Surfers Hile

Basit dinamiklere sahip bir oyun olan Subway Surf ile tren raylarında grafiti yaparken bekçiye yakalanan bir çocuğun, bekçiden ve onun köpeğinden kaçış anlarını yönetiyorsunuz. Bir yandan karşıdan gelen trenlere çarpmadan ilerlemeye çalışırken diğer yandan para ve puan topluyorsunuz.

Oyunun bonusu olan Kaykay ve Jetpack ile daha fazla altın toplama ve daha hızlı ilerleme şansı elde ederken, trenlerden kaçamayıp sıkışırsanız oyuna devam edebiliyor ancak bonus hakkınızı da kaybediyorsunuz. Eğer bonus hakkınız yoksa, zaten oyun orada bitiyor ve bekçiye yakalanıyorsunuz.

Oyunda bu hazin sondan kurtulmanızın tek yolu, oyunun sürdürülebilirliğini sağlayacak özellikleri sunan Subway Surf hile modu oluyor. Sınırsız para ve anahtar hilesi sunan bu mod ile tüm karakterlerin kilidini açarak, özel yeteneklerini dilediğinizce geliştirebilirsiniz. Geliştirilmiş özel kaykaylar, güçlendiriciler ve daha pek çok özellik ile oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Oyun yeni güncellemeleri ile her yıl farklı ülkelerde, farklı karakterler ile oyun severlere sunulmakta. Güncellemeleri de oyunun duyurularından takip edebilirsiniz. Son olarak Subway Surfers World Tour 2019 ile artık oyunda dünya turu modunu kullanabileceğinizi de eklemek isteriz.

Subway Surfers Ekran Görüntüsü

Subway Surfers Ekran Görüntüsü

 

Subway Surf İndir

v1.112.0

Subway Surf APK İndir

[Orijinal] [97 MB]

Subway Surf APK İndir

[Anahtar ve Para Hileli] [96 MB]

v1.111.0

Subway Surf APK İndir

[Orijinal] [79 MB]

Subway Surf APK İndir

[Anahtar ve Para Hileli] [93 MB]

v1.109.0

Subway Surf APK İndir

[Orijinal] [79 MB]

Subway Surf APK İndir

[Anahtar ve Para Hileli] [93 MB]

‎Subway Surfers
Price: Free+
Subway Surfers
Price: Free

About Author

Leave A Reply