Silinen Dosyaları Ücretsiz Kurtarma

0

Bu yazımızda silinen dosyaları ücretsiz kurtarma yazılımı olan EaseUS Data Recovery Wizard kullanımına değineceğiz.

En kaliteli bilgisayarları kullanıyor olsanız bile, bilgisayarınızda bulunan bir dosyanın tamamen silindikten sonra kurtarmak için elinizden bir şey gelmeyebilir. Ciddi miktarda paralar harcayarak diskinizden ulaşmaya bile çalışabileceğiniz dosyalarınızın yok olmasını istemiyorsanız, EaseUS Veri Kurtarma programı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi deneyimleri sizlere sunan program olacaktır. Daima daha doğru ve hızlı çözümlere erişebilmek, ihtiyaç duyduğunuz verilerinize anında erişebilmenizi sağlayacak olan mükemmel yapısıyla birlikte, herkesin kullanmasına uygun bir yapıya sahiptir.

Doğru kullanım sonucunda ulaşamayacağınız silinmiş dosya veya veri olmayacağı gibi; boyutu veya uzantısı ne olursa olsun, sonuç her zaman mutluluk verecektir. Uzun süredir kullanmıyor olsanız veya uzun bir zaman önce silinmiş olsa dahi, kayıpsız olarak mükemmel hizmet alabilmenizi sağlayacak olan EaseUS Data Recovery Wizard Free 12.8 sayesinde, tüm dosyalarınızı bilgisayarınıza tekrardan getirmeniz mümkün olmaktadır.

EaseUS Data Recovery Wizard Nasıl Kullanılır?

Silinen dosyaları ücretsiz kurtarma programını kendi sitesinden indirmeniz her zaman farklı dosyaları da beraberinde bilgisayarınıza almamanız için önemlidir. EaseUS Data Recovery Wizard sitesine giriş yapmanızla birlikte, karşınıza direkt olarak Free Download bölümü çıkacaktır. Bu sekmeye tıklayarak, problemsiz olarak indirmeniz mümkündür.

İlerleyen zamanlarda Pro sürüme yükseltmeniz isteğe bağlıdır. İlk etapta 2 GB’a kadar kurtarma işlemi sağlayabilirsiniz. İndirdikten sonra, programı kurarak ana ekrana geldiğiniz zaman, bilgisayarınızda o an bulunan bütün sürücülere ulaşacaksınız. Veri kurtarmak istediğiniz sürücüyü seçtikten sonra, sağ alt tarafta bulunan tara seçeneğine basmanız yeterli olacaktır.

EaseUS Data Recovery Wizard - 1

EaseUS Data Recovery Wizard – 1

Taramayı başlatmanızın ardından, sol alt tarafta yer alan sayaçta, ne kadar sürede tarama işleminin tamamlanacağını görebilirsiniz. Sildiğiniz dosya sayısı ve bu dosyaların kapladığı alana göre farklı süreler belireceği gibi; işlem uzun veya kısa sürebilir.

EaseUS Data Recovery Wizard - 2

EaseUS Data Recovery Wizard – 2

Tüm dosyaların taranması ve tamamlanmasının ardından, karşınıza liste halinde sildiğiniz dosyalar isimleriyle birlikte gelecektir. Kurtarmak istediğiniz dosyayı seçtikten sonra, kurtar seçeneğine tıklamanızla birlikte, kurtarma işlemi başlayacaktır. Problemsiz olarak kısa bir süre içerisinde dosyalarınız, EaseUS Veri Kurtarma Programı sayesinde son silinen yere getirilecektir.

EaseUS Data Recovery Wizard - 3

EaseUS Data Recovery Wizard – 3

Silinen dosyaları ücretsiz kurtarma bu kadar kolay. Hem kullanması rahat, hem de aradığınız her türlü özelliği size sunacak olan programla birlikte, sorunlardan arındırılmış bir hizmet alabilirsiniz.

About Author

Leave A Reply