Seyahat İçin Fotoğraf Makinesi

0
Showing 8 of 10

Olympus OM-D E-M10 III

Olympus OM-D E-M10 III

Olympus OM-D E-M10 III

Olympus OM-D E-M10 III, fotoğrafçılık becerilerini geliştirmek isteyen acemi kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış 16MP Micro 4/3 aynasız bir fotoğraf makinesidir. E-M10 III, barındırdığı iki kontrol kadranı, birkaç tane özelleştirilebilir düğme ve dokunmatik ekran alışılmadık seviyede doğrudan kontrol sunuyor.

Otomatik netleme özelliği, tek çekim için harika, sessiz ve kararlı bir şekilde çalışıyor. Bununla birlikte, konuları güzel bir şekilde tanımlayıp takip edebilecek olsa da bazı durumlarda can sıkabiliyor. Özellikle dokunmatik ekranı duyarlı. Pil ömrü, şarj başına 330 çekim olarak derecelendirilmiştir. Bu segment fotoğraf makineleri için ortalama değer 300 olduğunu hatırlatalım..

E-M10 III’ün görüntü kalitesi, özellikle JPEG’de oldukça iyi seviyede. Otomatik moddan kaçınmak için, kapatılamayan aşırı doymuş bir i-Enhance renk profili kullanacaksınız. Gürültü azaltma gibi yazılımsal sebeplerle fotoğraf makinesinin keskinliği biraz azalabiliyor.

Cihaz, fotoğraflarda olduğu gibi aynı harika renk kalitesinde oldukça iyi 4K kayıt yapıyor. Video kaydı alırken otomatik netlemeye güvenmek zor. Çünkü bazı durumlarda otofokus kararsızlık yapabiliyor. Daha iyi ses yakalamak için mikrofon soketi de yok. Ancak titreşim engelleme özelliği güzel sonuçlar elde etmenizi kolaylaştırır.

E-M10 III, hem fotoğraf hem de video için başlangıç için harika bir seçim olabilir. E-M10 III, performans söz konusu olduğunda belirli bir açıdan sınıf lideri olmasa da, kendini geliştirmek isteyen kullanıcılar için iyi bir seçim.

Showing 8 of 10
Share.

About Author

Leave A Reply