Seyahat İçin Fotoğraf Makinesi

0
Showing 7 of 10

Fujifilm X100F

Fujifilm X100F

Fujifilm X100F

Fujifilm X100F, şirketin klasik tarzdaki geniş sensörlü bir modeli. Fujifilm’in X-Trans renk filtresi dizisine sahip 24MP APS-C sensörüne sahiptir. X100F diyafram, deklanşör, ISO ve pozlama telafisi için kapsamlı kontrollere sahiptir. Çok sayıda özel düğme ve ayar kadranı ile birlikte, AF konumlandırma için bir kumanda kolu bulunmakta. Kameranın kullanıcı deneyiminin en büyük özelliği, akıllı hibrit optik / elektronik vizördür.

Performans, X100F’nin önemli geliştirmelerinden biri. Yine de hızlı bir fotoğraf makinesi değil. Otomatik netleme özelliği öncekinden daha hızlı ve nadiren kararsızlık yapıyor. Kameranın geri kalanı hızlı çalışıyor.

Görüntü kalitesi X100F’nin büyük gücüdür. Objektifi seçenekleri genellikle keskin. O nedenle de kullanıcısını etkiliyor. Fujifilm’in diğer modellerinde olduğu gibi 24MP sensörü de burada iyi görünüyor. Ham kalitesi, fotoğrafın üzerinde oynama yapmak çok iyi durumda. Ancak göze çarpan özelliği, mükemmel JPEG renk sonuçlarıdır.

Buna karşılık video, X100F’nin güçlü noktasından çok uzakta. Video 1080p ile sınırlı ve yalnızca otomatik netleme üzerinde sınırlı kontrol sağlar. X100F, şık ve çekici tasarımıyla, fotoğraf odaklı dikkat çekici bir model.

Showing 7 of 10
Share.

About Author

Leave A Reply