Seyahat İçin Fotoğraf Makinesi

0
Showing 6 of 10

Fujifilm X-E3

 

Fujifilm X-E3

Fujifilm X-E3

Fujifilm X-E3, markanın orta seviye APS-C sensöre sahip, değiştirilebilir objektifli fotoğraf makinesi. Fujifilm’in eşsiz X-Trans renk filtresine sahip 4K video özellikli 24MP sensörüne sahiptir.

X-E3, Fujifilm’in X-T serisi fotoğraf makinelerinden, dokunmatik ekranın arka tarafındaki dört yönlü bir kontrol pediyle kendini farklılaştırıyor. İki kontrol kadranı, dokunmaya duyarlı Q menüsü ve birkaç özelleştirilebilir düğme, çekim deneyiminin daha iyi olabileceğine işaret.

Tek bir AF noktasıyla hedef bölge kabaca takip edilebiliyor. Hatta bu noktada başarılı fakat spor gibi hareketli herhangi bir şeyi çekmek istediğinizde tek bir AF noktasını takip ettiğinden AF performansı size sorun oluşturabilir. Saniyede 8 kareye kadar çekim yapabilen (elektronik obtüratörü ile 14) Fujifilm X-E3 24MP sensörünün kalitesi etkiletici. Ham fotoğrafların detayları çok iyi ve JPEG fotoğrafların ise renk seçenekleri çok çekici. İyi düzeyde dinamik aralık ve rekabetçi yüksek ISO performansı, sınıfının en iyileri arasında.

Bu fotoğraf makinesi, sensörünün tam genişliğinden 4K kayıt yapabiliyor. Video kaydı X-T2 gibi üst düzey değil belki ama sınıfının başarılıları arasında. X-E3, revize edilmiş bir arayüze sahip olmakla birlikte, şirketin 24MP kameralarının merkezinde yer alan klasik stil ve mükemmel görüntü kalitesini koruyor ve bu da onu çok çekici bir ürün haline getiriyor.

Showing 6 of 10
Share.

About Author

Leave A Reply