Sanal Telefon Numarası Alma ve Whatsapp

3

Ücretsiz Sanal telefon numarası, son zamanlarda çoğu kişinin kısa yurt dışı seyahatlerinde yeni bir SIM kart almamak ya da farklı nedenlerden dolayı alacakları yeni sanal numara ile WhatsApp, LINE tarzı uygulamaları kullanma ihtiyacından dolayı gerekli olabiliyor. Sadece bu da değil Facebook, Snapchat, Instagram gibi platformlarda üyelik doğrulama işlemlerinde de gerekli olabiliyor.

Aşağıda listelediğimiz uygulamalardan, yazımızda anlattığımız adımları uygulayarak sanal numara alabilirsiniz. Şuan ücretsiz olan bu yöntemler dışında ücretli hizmet veren çeşitli işletmeler de var.

Sanal Telefon Numarası

1- TextNow

TextNow uygulaması ile ABD ve Canada içinde kullanabileceğiniz +1(ABD) kodu ile sanal numara alıp Wi-Fi bağlantısı olan her yerde telefon görüşmeleri yapabilir ve SMS alıp gönderebilirsiniz. Uygulamanın GooglePlay sürümü için buraya, App Store sürümü için buraya yada en güncel APK dosyası için buraya tıklayabilirsiniz.

TextNow

TextNow

2- SMS Recieve Free

Sanal telefon numarası servislerinden olan SMS Recieve Free, aslında tarayıcı tabanlı. Yani uygulama değil fakat bir uygulama gibi çok yararlı. WhatsApp gibi uygulamalarınızı doğrulayacak herhangi bir numara arıyorsanız tam size göre. Servis üzerinde numaralar her ay yenileniyor ve tamamen ücretsiz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

SMS Recieve Free

SMS Recieve Free

3- Virtual SIM

Virtual SIM uygulaması size 38 ülkeye ait sanal numara verebilen bir uygulama. Uygulama üzerinde olarak 1 gün için +1 (ABD) kodlu ücretsiz sanal telefon numarası alabilirsiniz. Uygulamanın GooglePlay sürümü için buraya, App Store sürümü için buraya yada en güncel APK dosyası için buraya tıklayabilirsiniz.

Virtual SIM

Virtual SIM

Listelediğimiz uygulamaları indirirken Google hesabınızın ülke ayarlarından dolayı sorun yaşarsanız APK dosyalarını indirmeniz gerektiğini unutmayın.

Yukarıda listelediğimiz uygulamalar üzerinde sanal telefon numarası aldıktan sonra WhatsApp’ı bu uygulamalardan aldığınız numara ile aktifleştirmek için normal bir WhatsApp numarasını aktifleştirir gibi aldığınız numarayı WhatsApp’a girip uygulamaya gelen SMS kodu ile aktifleştirebilirsiniz. SMS kodu ulaşmasa bile sesli arama yöntemi ile kodu alabilirsiniz.

AVG, Avast ve Kaspersky antivirüs programı ile güvenli oyun APK indirmek için Android Oyun Club sayfamıza göz atmayı unutmayın.

About Author

3 yorum

  1. 53 kuruşa yapan siteler var, textnow denedim denedim olmadı, o kadar uğraştım zamana yazık. Sanal onayda 53 kuruşa rusya numarası aldım. Gayet güzel

Leave A Reply