Sanal Telefon Numarası Alma ve Whatsapp Etkinleştirme (2018-2019)

0

Sanal telefon numarası alma ve Whatsapp etkinleştirme son zamanlarda çoğu kişinin, kısa yurt dışı seyahatlerinde yeni bir SIM kart almamak için veya daha farklı nedenlerle sanal numara alma ve bu numara ile Whatsapp tarzı uygulamaları kullanma ihtiyacından lazım olabiliyor.

Sanal numaraları aşağıda listelediğimiz uygulamalardan yazımızda anlattığımız gibi adım adım uygulayarak alabilirsiniz.

1- TextNow ile Sanal Telefon Numarası

TextNow uygulaması ile ABD ve Canada içinde kullanabileceğiniz +1(ABD) kodu ile sanal numara alıp Wi-Fi bağlantısı olan her yerde telefon görüşmeleri yapabilir ve SMS alıp gönderebilirsiniz. Uygulamanın GooglePlay sürümü için buraya, App Store sürümü için buraya yada APK dosyası için buraya tıklayabilirsiniz.

2- SMS Recieve Free ile Sanal Telefon Numarası

Bu servis aslında tarayıcı tabanlı. Yani uygulama değil. Fakat çok yararlı. Whatsapp gibi uygulamalarınızı doğrulayacak herhangi bir numara arıyorsanız tam size göre. Servis üzerinde numaralar her ay yenileniyor ve tamamen ücretsiz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

3- Virtual SIM ile Sanal Telefon Numarası

Virtual SIM uygulaması size 38 ülkeye ait sanal telefon numarası verebilen bir uygulama. Uygulama üzerinde ücretsiz olarak 1 gün için +1 (ABD) kodlu sanal telefon numarası alabilirsiniz. Uygulamanın GooglePlay sürümü için buraya, App Store sürümü için buraya yada APK dosyası için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer Yazı
Silinen Dosyaları Ücretsiz Kurtarma

Listelediğimiz uygulamaları indirirken Google hesabınızın ülke ayarlarından dolayı sorun yaşarsanız APK dosyalarını indirmeniz gerektiğini unutmayın.

Yukarıda listelediğimiz uygulamalar üzerinde sanal numaranızı aldıktan sonra Whatsapp’ı bu uygulamalardan aldığınız numara ile aktifleştirmek için normal bir Whatsapp numarasını aktifleştirir gibi aldığınız numarayı Whatsapp’a girip uygulamaya gelen SMS kodu ile aktifleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sanal telefon numarası alma ve Whatsapp etkinleştirme konusundan bahsettik. Güncel yazılar için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın