Yanıtla: Olympus Türkiye – Mayıs 2016 indirim kampanyası başladı !..


Yönetici
Baha on #3402423582

Dediklerinize kısmen katılıyorum. Hatta aslında birkaç istisna dışında düşüncelerim sizinle aynı. İnsanlarda fanatizm çoğunlukla oluyor ve hep kendi kullandıkları en iyisidir. 🙂 Tabi buda bilgi kirliliği yaratıyor. Fakat biri dediğiniz gibi bilgi kirliliği yaratırsa hemen ardından yanlış şeyler yazdığını ve aslında doğrunun bu bu bu olduğunu söyleyebilecek üyeler de var. En azından ben varım. 🙂 Tartışılarak doğru yol bulunabilir. Hatta ne kadar çok tartışma o kadar güzel… Zaten o tartışmayı komple okuyarak kullanıcı fikir edinmeli. Sadece 1 yorum asla değil.

Linkini paylaştığınız satıcının sitesini incelemedim. Bilemiyorum içerik zenginliklerini yada şeffaflığını. Fakat ben zaten genel bir yargıda bulunmak istedim. Çünkü aksine herşeyin iyi olduğuna dair haber yapan satıcı bloglar var. İsim vermek hoş olmaz tabi. Satıcının şeffaflık çizgisini koruması gerekiyor. Bu ince çizgi nedeniyle de tehlikeli diye düşünüyorum.

Ve herkes kendi işinin patronu olmak istiyor. Her şeyi kendi yaparak 5 yılda geleceği yere, kooperatif zihniyeti ile 2 yılda gelebilir. İki taraf için pozitif kazanç sağlayacak işbirliği zihniyeti sektörün her alanına gelmeli. Yıl 2016, pazar artık ürünün fabrika maliyetinden ziyade zaman işgücü gibi farklı noktalarda ki maliyetleri düşürerek rekabet edilebilir halde.