PUBG Mobile Lite Nasıl İndirilir?

0

2017 yılının Mart ayında piyasaya sürülen PUBG veya diğer adıyla PlayerUnknown’s Battlegrounds adeta e-spor dünyasını kasıp kavuruyor. PC’de ve mobilde milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapan oyuna giriş seviyesi telefonlara sahip olan kullanıcılarında erişmesini isteyen Tencent, PUBG Mobile Lite ile buna çözüm sağlıyor.

PUBG Mobile Lite Nasıl İndirilir?

Bizde bu yazımızda PUBG Mobile Lite nasıl indirilir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. PUBG’nin henüz test edilmekte olan Lite versiyonunu güvenli bir şekilde indirebilmek için takip etmeniz gereken adımları sizler için anlatıyoruz.

PUBG Mobile Lite Nasıl İndirilir?

PUBG’nin giriş seviyesi telefonlar için geliştirilen versiyonu test aşamasında olduğu için Google Play Store üzerinden erişmenin mümkün değil. Bu nedenle geriye tek seçenek olarak oyunun APK dosyasını indirmek kalıyor.

PUBG Mobile Lite Kurulum Adımları

  • https://m.apkpure.com/pubg-lite/com.tencent.iglite adresinden yaklaşık 360 MB boyutunda olan APK dosyasını indiriyoruz. Biz bu yazıyı sizinle paylaştığımızda PUBG Mobile Lite’ın en güncel sürümü 0.10.0’dı.
  • Herhangi bir arşiv uygulamasını kullanarak dosyaları telefonunuza çıkarın. Sonrasında Data > com.tencent.iglite klasörünü olduğu gibi Android > OBB klasörününe yapıştırın.
  • Daha sonra APK dosyasını telefonunuza kurun. Artık PUBG Mobile Lite’ı oynamaya başlayabilirsiniz.

PUBG Mobile ile PUBG Mobile Lite arasında tahmin edebileceğini gibi bazı farklar bulunuyor. Örneğin oyuncu sayısı 40 ile sınırlandırılırken, düşük donanımda daha akıcı bir deneyim için harita boyutları orijinal oyuna göre çok daha düşük.

About Author

Leave A Reply