Popüler Telefon Zil Sesleri (2018)

0

Popüler telefon zil sesleri, cep telefonlarında gelen bir aramayı göstermek için çalınan kısa ses dosyalarına denir. Günümüzde zil sesleri bir cep telefonunun en popüler özelliklerinden biridir. Bunun yanında akla gelebilecek herhangi bir şarkı ya da melodi telefon zil sesi olarak ayarlanabilmektedir. Ayrıca çoğu telefonda bulunan, arayan kişiye özel zil sesi ayarlayabilme imkanı sayesinde telefonunuzun ekranına bakmadan arayan kişinin kim olduğunu bilebilirsiniz.

Telefon Melodileri

Zil sesinizi seçerken öncelikle dikkat etmeniz gereken müziğin sizi rahatsız etmeyecek bir yapıda olmasıdır. Aynı zamanda bu müziği seçerken toplu alanlarda çevrenizdeki insanları rahatsız etmeyecek bir müzik seçmeye de özen göstermelisiniz. Bunlar dışında zil sesiniz, duyabileceğiniz daha doğrusu günlük hayatta karşılaşılan sesler arasından ayırt edilebilecek bir müzik olmalıdır. Aksi takdirde sizinle iletişime geçmek isteyen bireylerle iletişim sağlayamayabilirsiniz.

Bunlar dışında genellikle insanlar hayatlarındaki duygusal değişimlere göre zil sesi seçimi de yapabilir. Eğer hayatınızdaki sıkıntılı dönemlerden birindeyseniz, zil sesinizde buna paralel olarak daha melankolik bir melodi olabilir. Aynı şekilde eğer mutlu olduğunuz bir dönemdeyseniz zil sesinizi seçerken daha hareketli ve daha neşeli melodiler kullanabilirsiniz. Popüler telefon zil sesleri bu noktalarla şekilleniyor.

Popüler Telefon Zil Sesleri İndir

Popüler Telefon Zil Sesleri İndir

Popüler Telefon Zil Sesleri Neler?

  1. Klasik Müzik: Müziğin en kaliteli hali kabul edilen klasik müzik birçok birey tarafından zil sesi olarak tercih edilmektedir. Bu konuda özellikle Ludwig Van Beethoven’e ait olan 5. Senfoni ve Wolfgang Amadeus Mozart’a ait olan Türk Marşı isimli eserler özellikle ön plandadır. Trend olan günümüz şarkılar da telefon zil sesi olarak kullanılabiliyor.
  2. Film Müzikleri: Dizi ve film sektörünün gelişmesine paralel olarak insanların bu sektöre ilgisi son yıllarda büyük bir artış göstermiştir. Öyle ki günümüzde insanlar sevdikleri dizi ve filmlerin müziklerini zil sesi olarak kullanmaktadır.
  3. Samsung Zil Sesleri: iPhone marka telefonlarda olduğu gibi Samsung marka telefonların da özel zil sesleri bulunmaktadır. Bu zil sesleri de günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.
  4. iPhone Zil Sesleri: iPhone marka telefonlara özel bu zil sesleri günümüzde birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Bell Tower, Old Phone, Sci-Fi gibi pek çok zil sesine sahip olan iPhone zil sesleri kullanım sayısı bakımından oldukça popülerdir.
1 2 3 4 5
Share.

About Author

Leave A Reply