Olloclip, iPhone Xs iPhone XR için Yeni Lensler Duyurdu

0

Olloclip, iPhone Xs iPhone XR için yeni lensler duyurdu. Özellikle iPhone modellerine yönelik ürettiği lenslerle adından söz ettiren Olloclip, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modelleri için yeni lenslerini satışa sundu.

Olloclip, kamera performansı olarak en çok tercih edilen akıllı telefonlardan birisi olan iPhone modellerini, daha ileri bir seviyeye taşıyor. Apple’ın geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni iPhone modelleri olan iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modelleri için yeni lens aksesuarlarını satışa sundu. Olloclip’in yeni iPhone modelleri için hazırladığı yeni lens aksesuarları arasında geniş açı, makro, balık gözü ve telefoto lensler bulunuyor.

Olloclip iPhone Lens Aksesuarı

Olloclip iPhone Lens Aksesuarı

Olloclip’in Telefoto Essential Lens’in iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinin ana kamerasında kullanılması tavsiye edilmiyor. Fakat TelePhoto Pro modeli lens iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modelleriyle tam uyumlu olarak çalışıyor.

Olloclip’ten Yeni iPhone Modellerine Lens Aksesuarları

Akıllı telefonlar için ürettiği lenslerle kullanıcıların dikkatini çeken Olloclip, iPhone Xs iPhone XR modelleri için yeni lens aksesuarlarını tüketicilerin beğenisine sundu.

[baslider name=”Olloclip”]

Geniş Açı ve Makro Lens: Mobil fotoğrafçılığa yeni giriş yapmış ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen iPhone sahipleri için ideal bir lens olan Geniş Açı ve Makro lens, biraz daha küresel bir etkiye sahip geniş açıya sahip. Olloclipo’in bu lensiyle iPhone’unuzu dijital bir büyüteçe dönüştürmeniz mümkün.

Essential Ultra – Geniş: Olloclip’in 155 derecelik aksiyon kamerası görüş alanını iPhone’larınıza getiren lens.

Temel Süper Geniş: Olloclip’in çok sevilen 120 derecen fazla görüş alanına sahip olan lensi.

Temel Makro 7X + 14X: iPhone’unuzu dijital bir büyüteçe dönüştürecek ve detaylara yoğunlaşabileceğiniz Olloclip’in makro lensi.

Temel Makro 21X: iPhone’unuzu mikroskopa dönüştürecek lens.

Olloclip Lens Aksesuarlarının Fiyatı

Olloclip, iPhone Xs iPhone XR için ürettiği yeni lensleri, Amerika’da ve Avrupa’da satışa sundu. iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modelleri için lenslerinin fiyatı 99 dolardan başlıyor. Son olarak henüz ülkemizde satışa sunulmayan Olloclip’in yeni lenslerinin yakın zamanda ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Tahmini fiyat bilgisi için tıklayınız.

Ankara lokasyonlu, Türk girişimcilik örneği edelkrone aksesuarları ile ilgili bilgi için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın