Monopod, Tripod ve Selfie Çubuğu: Monoshot

2

Uzaktan kontrol edebileceğiniz çok amaçlı bir ekipman yardımıyla akıllı telefonunuzun kamerasını çok daha keyifli kullanabilirsiniz. Standart tripodlar büyük ve hantallar. Selfie çubukları ise aksine çok daha küçük ve hafif olabilirler fakat çok yönlü değiller. Monoshot adı verilen ekipman ise tripodlardan çok daha hafif ve selfie çubuklarına göre çok daha yönlü ekipmanlar.

Monoshot’u tripod olarak kullanabilir, telefonunuza uzaktan kontrol sağlayarak fotoğraf yada video çekebilirsiniz. Normal bir tripod gibi yüksekliği ayarlanabilir. 44cm olan monoshot 180cm’e kadar uzayabilir. Monoshot’u monopod olarak da kullanabilirsiniz. Zemin üzerine stabil konumlandırabileceğiniz bir çubuğa sahipler. Selfie çubuğu olarak kullanacağınız durumlar da ise elinizle rahatça kavrayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Monoshot Monoshot Monoshot Monoshot Monoshot Monoshot Monoshot Monoshot

Yazar Hakkında

2 yorum

    • Hakikaten lazım. :)) DSLR yada aynasız ne kadar ufak olursa olsun gün geliyor bazen yükümüz oluyor vs vs çok üşeniyoruz. Tabi cep telefonundan uzaklaşmak mümkün değil. Yanımızda böyle bir şey bulunsa bence fazlasıyla kurtarıcı.

Yorum Bırakın