Modada İkinci El: Gardrops Uygulaması

0

Gardrops uygulaması moda severleri hedef alıyor. Moda, maddi açıdan ceplerimizi zorlarken giyinmekten ödün vermemeye çalışırız. Öyle ki iyi giyinmenin saygınlık kazandıracağını hepimiz biliriz. Bu noktada bir uygulamadan bahsetmekte fayda var. Uygulamanın adı Gardrops. Kullanmadığınız kıyafetlerinizi satabildiğiniz gibi var olan kategoriler altındaki kıyafetleri de ucuz bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama satıcıdan hiç satış bedeli almıyor.

Gardrops Uygulamasını Kullanma

Öncelikle ikinci el uygulamalarının mantığı basit. Eşyanızın fotoğrafını uygulamaya yükleyip istediğiniz fiyatı veriyorsunuz. Ardından müşteri bularak eşyanızı satabiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz ürünü arayarak bulduğunuz takdirde de satın alabiliyorsunuz. İkinci el olduğu için de oldukça uygun fiyatlı ürünler bulabilirsiniz.

Satın aldığınız, artık hoşunuza gitmeyen, bedeni size uygun olmayan veya giymek istemediğiniz kıyafetleriniz mutlaka olacak. Gardrops uygulaması ile bu kıyafetleri satarak harcamanızı karşılayabilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz. Satın alacağınız yeni kıyafetler ile de aile bütçesini fazla zorlamadan güzel giyinebilirsiniz. Lüks markaların ürünlerine ucuz bir şekilde bir tıkla ulaşabildiğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz ve kullanımı da oldukça kolay. Uygulamanın açıklamasına %70 ve üzeri indirimleri yakalayabileceğiniz yazıyor. Bu oranı tutturduğunuz takdirde sizin için oldukça keyifli bir alışveriş olacağını söyleyebiliriz.

Gardrops Uygulamasının Artıları

Öncelikle uygulama güvenliğinizi garantilediğini belirtiyor. Gerek satış işleminde, gerek satın alma ve ödeme işlemlerinde uygulamanın güvenlik politikası altında gönül rahatlığı ile alışveriş yapabiliyor, yaptığınız alışveriş ile de satıcı puanı kazanabiliyorsunuz. Bunun yanında uygulama satış bedeli almıyor. Diğer uygulamalarda sattığınız ürünlerin üzerinden bir miktar uygulamaya verilirken Gardrops uygulaması ile bu miktar 0’a indi. Bu sayede sattığınız ürünlerin geliri tamamen size ait oluyor. Şayet satın aldığınız ürün size anlatılan üründen farklıysa, herhangi bir hata veya defo varsa yine uygulama garantisi altında para iadesi yapılıyor. Bu konuda satıcı yerine uygulamanın devreye girmesi oluşabilecek herhangi bir mağduriyeti ortadan kaldırıyor. Bu sayede alışveriş işlemlerinizin tümünü aklınızda bir soru işareti olmadan, gönül rahatlığı ile yapabiliyorsunuz. Uygulamanın garanti mantığı ile bu tecrübe daha pozitif bir şekilde yaşanıyor.

Yazar

Yorum