macOS Catalina Duvar Kağıdı İndir

0

Apple dün tanıttığı yeni işletim sisteminin beta sürümünü kullanıcılara açtı ve hemen ardından macOS Catalina duvar kağıdı 5120 x 2880 yüksek çözünürlük ile TozluMERCEK arşivine eklendi. Apple yaptığı bir çok yenilikle birlikte duvar kağıdı ile de konuşulacağa benziyor.

Kaliforniya sahillerinde bulunan, 35 kilometre uzunluğunda 13 kilometre genişliğinde Catalina Adası’ndan ismini alan işletim sistemi, dinamik duvar kağıdı özelliğiyle geldi. Catalina Adası’nın en uç yönünden çekilen can alıcı tonlarıyla, Apple ürünü kullanmayan kullanıcıların da ilgisini çekeceğe benziyor. iPhone ile iPad kullanıcıları duvar kağıdı olarak kullanmaya başladı bile.

macOS Catalina Duvar Kağıdı

MacBook (2015), Macbook Air (2012), Macbook Pro (2012), Mac mini (2012), iMac (2012), iMac Pro (2017), Mac Pro (2013) cihazlarını destekleyen yeni işletim sistemi macOS Catalina, açık ve koyu (dark mode) olmak üzere iki farklı varyasyon ile kullanılabilir.

macOS Catalina duvar kağıdı için aşağıda bulunan fotoğrafların üzerine tıklayarak 5K (5120 x 2880) çözünürlükte yüksek kalite duvar kağıtlarına ulaşabilirsiniz. Çok yönlü perspektifi ile telefon, tablet ve bilgisayarlarda kullanıma uygun olduğunu belirtelim.

Ayrıca dün tanıtılan iOS 13 ile birlikte gelen iPhone ve iPad yeni duvar kağıtları göz atmak isteyebilirsiniz.

macOS Catalina Duvar Kağıdı

macOS Catalina Duvar Kağıdı

macOS Catalina Duvar Kağıdı

macOS Catalina Duvar Kağıdı

About Author

Leave A Reply