İddialı, Yepyeni Platform

Forum: Hoş Geldiniz

   • Yönetici
    Baha #2558

    Herkese merhaba.

    Pentax, Canon yada herhangi bir marka… Piyasada yeni bir şeye ihtiyaç var. Buna bir tür birleşme yada bir tür bilgi merkez denilebilir. Çok daha kapsamlı, çok daha ciddi bir misyon ile TozluMERCEK olarak yeni bir projeyi hayata geçirmenin heyecanı yaşıyoruz.

    Takip edenlere belirtmeliyim. PentaxTurk yayına her zaman devam edecek. Burası çok daha geniş bir proje de olsa sonuç itibariyle başka bir proje. PentaxTurk’ün yeri benim için çok ayrı. 🙂

    Dostlar, TozluMERCEK için takipte kalın. 😉

   • Katılımcı
    vedib #2840

    Hayırlı olsun. Gözüm PT’ye alıştığı için başka garipsedim hatta kullanamadım. Fakat şuan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

   • Yönetici
    Baha #2974

    Tabi sistem değişikliği her zaman yadırganarak başlar. Neticede insanların kullanım alışkanlığını bozduğunda bu hoş karşılanmıyor. 🙂 Fakat burası bambaşka bir proje. Pentax’a oranla derya deniz… Çok daha disiplin çok daha büyük emek istiyor. Teşekkürler.

   • Katılımcı
    dedalus58 #3402423707

    baha bey merhaba,
    yeni siteniz hayırlı olsun. gerçekten güzel olmuş. yeni proje ve daha güzelliklerle beraber gelir inşallah.

   • Yönetici
    Baha #3402423711

    [quote quote=3402423707]baha bey merhaba,
    yeni siteniz hayırlı olsun. gerçekten güzel olmuş. yeni proje ve daha güzelliklerle beraber gelir inşallah.
    [/quote]

    Merhabalar. Çok teşekkür ederim. Tek amacım hakikaten kaliteli güzel, bilgi açısından zengin bir platform oluşturmak. Kiminin hobisine kimine ise mesleğine katkı sağlayabiliriz inşallah. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

    Ayrıca belirtmeden geçmek istemiyorum. Tam olarak 25 saattir bilgisayar başında bir uygulamayı TozluMERCEK’e entegre edebilmek için uğraştık. Fakat ne yazık ki başaramadık. Dahası bunun mümkün olmadığını gördük. Tabi bayağı moralimiz bozuldu. İyi dilekleriniz de tam olarak bunun üzerine geldi, moral oldu. Teşekkürler.

   • Katılımcı
    cag_a_tay #3402425817

    Hayırlı olsun siteniz. Bu başladığınız güzel amaçlı yolda, yanınızda kardeş bir site olarak durduğumuz için mutluyuz. Birlikte daha güçlü olacağımıza ve çok güzel şeyler başarıp kendimizden söz ettireceğimiz eminim.

   • Yönetici
    Baha #3402425818

    [quote quote=3402425817]Hayırlı olsun siteniz. Bu başladığınız güzel amaçlı yolda, yanınızda kardeş bir site olarak durduğumuz için mutluyuz. Birlikte daha güçlü olacağımıza ve çok güzel şeyler başarıp kendimizden söz ettireceğimiz eminim.
    [/quote]

    Teşekkürler. Eminim güzel şeyler çıkacak ortaya. 🙂

   • Katılımcı
    furkanus #3402425890

    Umarım en kısa zamanda güzel dilekleriniz gerçekleşir. Hayırlı olsun 🙂

   • Yönetici
    Baha #3402425891

    [quote quote=3402425890]Umarım en kısa zamanda güzel dilekleriniz gerçekleşir. Hayırlı olsun ?
    [/quote]

    Umarım. Onca emek bu nedenle. 🙂 Yeni başlayan biri olarak soru sormaktan çekinme lütfen. İstediği kadar garip olsun, sormak bedava değil mi? 🙂

   • Katılımcı
    hayatkavgasi #3402427835

    Selamlar hayırlı olsun tekrardan. Ben ilk girdiğimde siteye Matrix teki gibi beyaz odayı anımsatmıştı burası 😀 Baya bir beyazlık , puslu bir görünüm sanki diğer sekmeler hafif soluk duruyor ama biraz vakit geçirince göz alışıyor. İyi akşamlar iyi çalışmalar dilerim

    • Yönetici
     Baha #3402427843

     Teşekkürler. 🙂 TozluMERCEK’ten yana umudum yüksek.

   • Katılımcı
    Yekorkmaz #3402433282

    merhaba from aktif mi yada tekrar hortlamayami çalışıyor ?

    • Yönetici
     Baha #3402433296

     Yunus aramıza hoşgeldin. 🙂

     Aslında burada tüm aşağıdaki haberde özetlediğimi düşünüyorum. Yani ortada hortlatmaya çalışma diye bir şey yok. 🙂 Maalesef forum zihniyeti bitti. Blog & haber ağırlıklı bir yer olmaya çalışıyoruz. Ve beraberinde olur ya kullanıcıların dile getirmek istediği bir şeyler olur, yardım ihtiyaçları olur, o durumlarda da forum iyi olabilir değil mi? 🙂

     Fotokritik Neden Kapandı? Fotoğraf Forumlarına Neler Oluyor?

10 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.