Custom Bokeh Fotoğraf Çekim Etkinliği

Kategori: Diğer


  • Üye
   Süleyman Tarih #3402428088

   Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi olarak Custom Bokeh Fotoğraf Çekim Etkinliği için, yılbaşının hemen öncesi, 30 Aralık Cuma akşamı buluşuyoruz.

   Bu sefer bir öncekinden farklı olarak Taksim Kazancı yokuşunda bulunan atölyemizde buluşup ilk denemeleri yapacağız. Aynı zamanda küçük bir yılbaşı kutlaması da olacak tabi 🙂

   Custom Bokeh’in ne olduğunu merak edenler; etkinlik kapağındaki görseller geçen yılki etkinliğimizden. Arkaplandaki flu ışıklara kalp, balık, yıldız gibi istediğimiz şekli verebiliyoruz lensin önüne koyduğumuz kartonlarla, gelin deneyelim birlikte

   Detay:
   Etkinliğimizin buluşma noktası Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi olacaktır. Saat 19:30 gibi burada toplanmaya başlayıp ardından Taksim İstiklal Caddesine çıkıp cadde boyunca kurulan yılbaşı süsleriyle Custom Bokeh çalışmalar yapacağız.

   Fotoğrafta arka planda oluşan bokehleri kalp, yıldız veya istediğimiz şekiller yapabildiğimiz bu uygulama ile fotoğraf pratiğinizi arttıracak, yaratıcı fotoğraflar çıkarmanız konusunda yeni fikirler kazanacaksınız.

   NOT: Bokeh kartonları satın almanıza gerek yok, siz de istediğiniz şekle göre bokeh kartonları hazırlayabilirsiniz 🙂

   Etkinlik ücretsiz ama kayıt olmak şarttır. Kayıt ve bilgi için: 02122387920 veya bilgi@burakbulut.net
   Etkinlik danışmanı: Süleyman Doğankaya

   Detaylı bilgi: http://burakbulut.net/etkinlik/custom-bokeh-fotograf-etkinligi-yilbasi-bulusmasi/

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.