iPhone Xs ve Xs Max Fiyatı Ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

0

iPhone Xs ve Xs Max fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. Fakat baştan belirtelim, fiyatı ve çıkış tarihi ülkemizde heyecanla beklenen bu iki yeni modelin açıklanan satış fiyatları kullanıcılarda şok etkisi yaratabilir.

Apple’ın 12 Eylül’de tanıttığı iPhone Xs ve Xs Max üzerinden aylar geçmesine rağmen Türkiye çıkış tarihi belirsizliğini koruyordu. iPhone Xs ve Xs Max’te bulunan çift sim desteğinden dolayı BTK ile sorunlar yaşayan Apple, aksaklıkları gidermiş görünüyor.

Hatırlanacağı üzere yeni iPhone’larda fiziksel sim kart girişinin yanında e-sim (elektronik sim kart) bulunuyor. BTK sim kart desteğine göre cep telefonlarından kayıt ücreti ve vergi alıyor. iPhone Xs ve Xs Max’in tanıtılmasından 2 ay geçti ve sonunda çıkış tarihi ve fiyatı netleşti.

iPhone Xs ve Xs Max Fiyatı

iPhone Xs ve Xs Max Fiyatı

iPhone Xs ve iPhone Xs Max Fiyatı

iPhone Xs ve Xs Max fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu fakat fiyatı ve tarihi nedir?

  • iPhone Xs 64 GB 9.899 TL
  • iPhone Xs Max 64 GB 10.999 TL

fiyat etiketine sahip olacak olan bu yeni iPhone‘lar, 4 Aralık salı günü tüketicilerle buluşmaya başlayacak. Ülkemizde artan kur ve vergi oranları ile fiyatın bir hayli yüksek olduğunu söylemeliyiz. Amerika’daki fiyatları hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın