Instagram Profilime Bakanlar İle Kontrol Et

0

Instagram Profilime Bakanlar uygulamasının bir çok kişinin ilgisini çekeceğine eminim. Günümüzde sosyal ilişkiler dijital ortama taşınmış durumda. Bu sosyal ilişkilerde çeşitli konularda bilgi sahibi olmak size avantaj sağlayabilir. En fazla kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram üzerinde hepimizin bildiği gibi profiller sayesinde kişiler hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Bu yazımızda bahsedeceğimiz uygulama sayesinde sizin Instagram Profilime Bakanlar ile kimlerin profilinize baktığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama tamamen de ücretsiz. Şu an için uygulamanın tek dezavantajı sadece iOS platformlarda bulunması.

Profilinizi İnceleyenleri Öğrenin 

Uygulamayı kullanmaya başlamak için App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirin. Uygulamanın arayüzünde profilinize bakan kişilerin kullanıcı adını liste halinde görebilirsiniz. Ayrıca sizi engelleyen kişileri de bu uygulama sayesinde görebilirsiniz. Uygulamayı incelediğiniz takdirde oldukça basit bir arayüze sahip olduğunuz göreceksiniz. Telefonunuzda yüklü olan Instagram uygulaması ile senkronize çalışan bu uygulamanın basit arayüze sahip olması da kullanımı oldukça kolaylaştırıyor.

Uygulamanın Mantığı Hakkında

Öncelikle, Instagram Profilime Bakanlar uygulaması tamamen etkileşime geçen profillerin verilerini işlemek üzerine çalışıyor. Uygulamada bazı izinler vermeniz gerekiyor. Bu izinler sayesinde uygulama sizin profil bilgilerinize erişiyor. Ardından sizin profiliniz ile etkileşime geçen hesapları ve hesap verilerini inceliyor. Basit bir analiz mantığı üzerine kurulu uygulamayı akıllı telefonunuza indirip kullanabilirsiniz. Sadece Instagram üzerinden değil diğer 3. parti servisler üzerinden de profiller hakkında bilgi alan uygulama bu bilgileri algoritması ile işleyerek sizin önünüze sunuyor. Profilleri öğrendikten sonrası da tamamen size kalmış.

Uygulamanın Artıları

Instagram Profilime Bakanlar uygulaması sadece profilinize bakanları listelemiyor, profiliniz ile etkileşime geçenleri de listeliyor. Örneğin “Profilinizi ziyaret edenler ne kadar zaman geçirmiş?”  yada “Hangi gönderiniz ne kadar oranda etkileşime sahip?” gibi sorulara da bu sayede cevap bulabiliyorsunuz. Uygulamanın App Store üzerindeki açıklamasını okursanız bu konunun mühendislik kısmına biraz değinmişler. Fakat uygulamanın oldukça iddialı olduğunu belirtiyorlar. Akıllı telefonlar ile bilgiye ulaşmak kolaylaştı derken sizinle ilgili her konudaki  bilgilere erişebilmeniz de oldukça etkileyici olabilir.

Uygulamayı açıp istenilen izinleri verip kendi hesabınızla ilişkilendirdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilir ve profilinizi ziyaret edenler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yazar

Yorum