Google Play Halk Oylaması

0

Google Play halk oylaması başladı. 2018’in en iyi uygulaması için halk oylaması başladı. Google Play tarafından aday gösterilen bu yılın trend uygulamaları içerisinde, yayıncıları arasında bulunduğumuz Bundle da var.

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yıl da Türkiye’nin en iyi haber uygulaması seçilmişti. Google, Bundle için “Kapsamlı içeriği, beğenilen arayüzü, detaylı arama seçenekleri, haber kaydetme özelliği ve kaliteli son dakika bildirimleriyle günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden.” ifadesini kullanmıştı.

Siz de içeriklerimizi keyifle takip ediyorsanız Bundle’a oy verebilir yada henüz Bundle’ı denemediyseniz buraya tıklayarak hemen deneyebilirsiniz. Google Play halk oylaması ile belirlenecek olan 2018’in en iyi uygulaması ve oyunu için oylama 25 Kasım’a kadar süreceğini de belirtelim.

Bundle Görsel

Bundle Görsel

Yazar

Baha

Apple ekosisteminden asla vazgeçmeyen Baha, zamanının büyük kısmını bilgisayar başında geçiriyor. Ayrıca fotoğraf çekmeye ve seyahat etmeye ilgisi her geçen gün artarken, 2020 yılında bol bol seyahat edecek gibi.

Yorum