Givin Uygulaması Alışverişte İyilik

0

Givin uygulaması ile diğer giyim uygulamaları arasında önemli bir farkı var. İkinci el giyim uygulamalarını biliyoruz. Kullanmadığınız kıyafet veya eşyaları uygulamaya yükleyerek satıp gelir elde edebilirsiniz. Yine aynı uygulama üzerinden normal fiyatından daha ucuza ürünü satın da alabilirsiniz. Fakat Givin tam olarak bu konuda farklılığını ortaya koyuyor. Öyle ki bu uygulamada tek amaç ticaret değil. Çeşitli projelere dahil olmak için Givin’i kullanabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz.

Givin ile İyiliğe Destek

Elinizde mutlaka giyinmediğiniz, size artık olmayan kıyafetler vardır. Bu kıyafetleri çöpe atmak istemezsiniz. Bu yüzden çeşitli uygulamalarla değerlendirebilirsiniz. Givin’de ise bu kıyafetler ile sivil toplum kuruluşlarının projelerine destek olabilirsiniz. Örneğin kullanılmayan kıyafetler ihtiyacı olan bir çocuğa gönderip insanlık için iyilik yapabilirsiniz. Bunun yanında alışveriş yaparken de aynı grupların başlatmış olduğu projelere destek de olabilirsiniz. Bu maddi desteğin yanı sıra iyi bir şey yapmış olmanın verdiği pozitif duyguların hayatınıza etkisi sizin için oldukça iyi olacak.

Modern Kahramanlar

Uygulamanın açıklamasını okuduğunuz zaman Modern Kahramanlar diye bir terime denk geleceksiniz. Özellikle ülkemizde alışveriş çılgınlığı olarak nitelendirdiğimiz durum oldukça fazla. Öyle ki insanlar hiç giyinmeyecekleri kıyafetleri satın alıyor. Sonrasında dolaplarında boş alanlarını kaybediyor.

Sahip olduğunuz kıyafet, çanta, çeşitli eşyaları kullanmayıp bekletmek yerine Givin ile harekete geçebilirsiniz. Basit bir ikinci el uygulaması mantığıyla çalışıyor. Ürününüzün fotoğraflarını uygulamaya yükleyip kafanızda teklif veren müşteri bekliyorsunuz. Yine aynı şekilde kategoriler altında bulunan ikinci el eşyalar satın alabiliyorsunuz. Uygulama çeşitli gruplarla iyi bir yer haline geliyor. Bazı satın aldığınız ürünlerle bu projelere maddi açıdan destek olabilirsiniz. Hatta eşyalarınızı ücretsiz bir şekilde göndererek bu desteği daha da fazla hissettirebilirsiniz. Hem Android hem de iOS platformunda ücretsiz olan Givin akıllı telefonunuzdan iyi bir şeyler yapmanıza olanak sağlıyor. Zaten uygulamanın genel slogan mantığı iyilik üzerine kurulmuş durumda. Sizlere düşen de akıllı telefonunuza Givin’i yükleyerek bu iyiliğe destek olmaya başlamak.

Yazar

Yorum