Fotoğrafçı İş İlanları

0

TozluMERCEK büyüyor ve büyüdükçe fotoğrafçı iş ilanları da ihtiyacı doğrultusunda güncelleniyor. Fotoğrafçı mısın? Part time çalışabilir misin? O halde tam yerine geldin.

Tasarım ustası, Photoshop uzmanı ya da salon fotoğrafçısı aramıyoruz. Her şeyi doğru bilen, her şeye yetişecek, sonsuz birini de aramıyoruz. İşin profesörü olmanıza gerek yok. Yazım denetimi yapmanıza, SEO uzmanı olmanıza ya da görsel materyal oluşturmanıza dahi gerek yok. Bilgi derleyecek, eğitici yazılar oluşturacak, tecrübelerini aktaracak, sabırlı ve anlayışlı kişiler arıyoruz.

Araştırmaya öğrenmeye hevesli herkes başvuruda bulunabilir. Sizden her gün yeni bir içerik beklemiyoruz. Ayda 1 içerik ya da günde 10 içerik; bu seçim tamamen size kalıyor. Peki sizden böyle bir hizmet satın aldığımızda ödeyeceğimiz ücret nedir? Oluşturacağınız içeriğin kalitesine göre içerik başına 10 liradan 100 liraya kadar değişkenlik gösteren ödemeler yapacağız. İçeriğiniz editörlerimiz tarafından incelendikten hemen sonra EFT ile tarafınıza 24 saat içerisinde ödemesi gerçekleştirilecek.

Sitemizin genel olarak iş ilanlarını IK sayfamızdan takip edebilir, başvurularınızı sayfa içerisinde belirttiğimiz e-Posta adresimiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz. Olumlu yada olumsuz herkese geri dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.Bu sıradan bir fotoğrafçı iş ilanları değil. Aklınıza takılan, merak ettiğiniz herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

About Author

Leave A Reply