Öneriler

• Yönetici
      Konu: 17
      Yanıt: 30
      Baha Tarih #2610

Yepyeni bir oluşum içindeyiz. Tecrübeli olduğumuz pentaxturk.com ‘a göre bambaşka bir sistem kullanıyoruz ve yapabileceklerimizin ucu çok daha açık. Anlayacağınız atış serbest. 🙂 Neler olsun istersiniz?

I'm a photographer, not a terrorist.

• Katılımcı
      Konu: 0
      Yanıt: 1
      esef Tarih #3402427907

ben siteyi beğendim, renk uyumu hoşuma gitti aslında. pentaxturk teki gibi hatta daha derli toplu bir fotoğraf paylaşım yeri olsa fena olmaz (belkide vardır ben göremedim).
      birde ürün veritabanında lens karşılaştırması güzel ama karşılaştırma ekranını bulmak biraz zorlayıcı olmuş gibi (ben baya bi aradım, nereden karşılaştırılıyor diye)
      birde fotoğraf makine karşılaştırılması yapılabilirse çok güzel olur (hem yeni alanlar, hemde makinesini değiştirmek isteyenler için çok kullanışlı olur).mesela ben yakın zamanda fotoğraf makinesi aldım.bu konuda kıyas.la sitesi çok hoşuma gitti. hangi makinenin, hangi özelliği daha üstün hepsini gösteriyor.ama bu sitenin de ürün çeşidi çok az. makine modelleri artırılarak böyle bir karşılaştırma bölümü yapılırsa siteye giren sayısıda baya bir fazla olabilir.

• Yönetici
        Konu: 17
        Yanıt: 30
        Baha Tarih #3402427908

Eleştiri için teşekkür ederim. Okunması kolay olması adına madde madde yanıtlayayım:

1- Fotoğraf paylaşım bölümü yok ama elbette gerekli. Hatta video çekenler için bile entegre bir galeri sistemi olması gerekiyor diye düşünüyorum.

2-Ürün karşılaştırma aslında en üstteki ana menü altında vardı, ufak bir sorunu olduğu için kaldırmak durumunda kalmıştım. Bugün tekrar ekleyeyim.

3-Fotoğraf makinesi karşılaştırmaları için araştırmalarım bir süredir devam ediyor. 🙂 İlk kurulum bihayli karışık. Ve ileri bir zaman bir şey değiştirmeye kalktığımda o ana kadar yayına almış olduğum tüm ürünler etkileniyor. O nedenle acele edemiyorum. Fakat gövdelerin dışında, flaşlar, yazıcılar, tripodlar bile açılmalı diye düşünüyorum. Yani ürün gamı inanılmaz derecede artacak.

4- Şuan yayına alınan objektiflerin nereden tedarik edilebileceğiyle ilgili bir sistem için bazı firmalarla görüşmelerim var. Demek istediğim o ki her şeyi neredeyse tek başıma yapıyorum. 🙂 Bu da iş yükü anlamında inanılmaz kısıtlayıcı oluyor. Projemi ana hatlarıyla rayına oturtabilirsem seri olarak objektifleri yada fotoğraf makinelerini yayına alacağım. Şuan sadece biraz sabır istemek zorundayım. 🙂

Aklınıza daha başka öneriler gelirse ve belirtirseniz çok sevinirim.

I'm a photographer, not a terrorist.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.