İddalı, Yepyeni Platform

Kategori: Hoş Geldiniz

• Yönetici
      Konu: 17
      Yanıt: 30
      Baha Tarih #2558

Herkese merhaba.

Pentax, Canon yada herhangi bir marka… Piyasada yeni bir şeye ihtiyaç var. Buna bir tür birleşme yada bir tür bilgi merkez denilebilir. Çok daha kapsamlı, çok daha ciddi bir misyon ile TozluMERCEK olarak yeni bir projeyi hayata geçirmenin heyecanı yaşıyoruz.

Takip edenlere belirtmeliyim. PentaxTurk yayına her zaman devam edecek. Burası çok daha geniş bir proje de olsa sonuç itibariyle başka bir proje. PentaxTurk’ün yeri benim için çok ayrı. 🙂

Dostlar, TozluMERCEK için takipte kalın. 😉

I'm a photographer, not a terrorist.

• Katılımcı
      Konu: 5
      Yanıt: 1
      vedib Tarih #2840

Hayırlı olsun. Gözüm PT’ye alıştığı için başka garipsedim hatta kullanamadım. Fakat şuan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

• Yönetici
        Baha Tarih #2974

Tabi sistem değişikliği her zaman yadırganarak başlar. Neticede insanların kullanım alışkanlığını bozduğunda bu hoş karşılanmıyor. 🙂 Fakat burası bambaşka bir proje. Pentax’a oranla derya deniz… Çok daha disiplin çok daha büyük emek istiyor. Teşekkürler.

• Katılımcı
      Konu: 0
      dedalus58 Tarih #3402423707

baha bey merhaba,
      yeni siteniz hayırlı olsun. gerçekten güzel olmuş. yeni proje ve daha güzelliklerle beraber gelir inşallah.

• Yönetici
      Baha Tarih #3402423711

This quote contains content marked as private.

Merhabalar. Çok teşekkür ederim. Tek amacım hakikaten kaliteli güzel, bilgi açısından zengin bir platform oluşturmak. Kiminin hobisine kimine ise mesleğine katkı sağlayabiliriz inşallah. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Ayrıca belirtmeden geçmek istemiyorum. Tam olarak 25 saattir bilgisayar başında bir uygulamayı TozluMERCEK’e entegre edebilmek için uğraştık. Fakat ne yazık ki başaramadık. Dahası bunun mümkün olmadığını gördük. Tabi bayağı moralimiz bozuldu. İyi dilekleriniz de tam olarak bunun üzerine geldi, moral oldu. Teşekkürler.

• Katılımcı
      cag_a_tay Tarih #3402425817

Hayırlı olsun siteniz. Bu başladığınız güzel amaçlı yolda, yanınızda kardeş bir site olarak durduğumuz için mutluyuz. Birlikte daha güçlü olacağımıza ve çok güzel şeyler başarıp kendimizden söz ettireceğimiz eminim.

• Yönetici
      Baha Tarih #3402425818

Teşekkürler. Eminim güzel şeyler çıkacak ortaya. 🙂

• Katılımcı
      Furkan BOLAT Tarih #3402425890

Umarım en kısa zamanda güzel dilekleriniz gerçekleşir. Hayırlı olsun 🙂

• Yönetici
      Baha Tarih #3402425891

Umarım. Onca emek bu nedenle. 🙂 Yeni başlayan biri olarak soru sormaktan çekinme lütfen. İstediği kadar garip olsun, sormak bedava değil mi? 🙂

• Katılımcı
      hayatkavgasi Tarih #3402427835

Selamlar hayırlı olsun tekrardan. Ben ilk girdiğimde siteye Matrix teki gibi beyaz odayı anımsatmıştı burası 😀 Baya bir beyazlık , puslu bir görünüm sanki diğer sekmeler hafif soluk duruyor ama biraz vakit geçirince göz alışıyor. İyi akşamlar iyi çalışmalar dilerim

• Yönetici
        Baha Tarih #3402427843

Teşekkürler. 🙂 TozluMERCEK’ten yana umudum yüksek.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.