En İyi Torrent Siteleri (2019)

0

En iyi torrent siteleri bir yana torrent nedir? Dosya paylaşım ve indirme platformudur. Torrentin normal indirme platformlarından farkı normalden daha hızlı dosya indirme hızına sahip olmasıdır. Aynı zamanda torrentin en büyük avantajı, bilgisayarınızı kapatsanız bile açtıktan sonra indirmeye devam edebilmenizdir. Torrentin bir diğer önemli avantajı ise ücretsiz indirme imkanı sağlamasıdır. Siz de bütçenizi sarsmadan istediğiniz oyun, şarkı, film gibi dosyalar indirmek istiyorsanız torrent sitelerine bir göz atmalısınız. Günümüzde birçok torrent sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerin hangisinden en iyi hizmeti alabileceğinizi sizler için derledik.

2019 Yılının En İyi Torrent Siteleri

 1. The Pirate Bay: Dünyanın en çok kullanılan ve en büyük torrent sitesi The Pirate Bay’dır. Güncel rakamlara göre bu siteyi aylık olarak 14 milyona yakın kişi ziyaret ediyor. Pek çok ülkede erişimi engellenmiş olan bu sitede oyunlardan filmlere, belgesellerden 18 yaş üstü içeriklere kadar her şey bulunmaktadır.
 2. Yts.am: Tam bir film canavarı olan bu sitenin bünyesinde 8000’den fazla yüksek kalitede film yer alıyor. Kaliteli ve popüler filmler yayınlamakta olan bu site aylık olarak 8 milyona yakın kullanıcı tarafından ziyaret edilmekte. Filmleri oldukça yüksek hızda indirebileceğiniz bu sitede yanlış yönlendiren link sistemleri bulunmamaktadır.
 3. RARBG: En iyi torrent siteleri arasında bulunan bir diğer film sitesi RARBG’dir. Aylık 4 milyondan fazla kullanıcıya sahip bu site, az içeriğe sahip ve torrent dosyalarını düzensiz bir şekilde listelemekte.
 4. EZTV: Yüksek kalitede yayınladığı dizileri düşük boyutlarla indirmenizi sağlayan bu site pek aylık 1,5 milyona yakın kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.
 5. 1337x: 1337x, BitTorrent protokolü aracılığıyla dosya paylaşımı için kullanılan torrent dosyalarının ve mıknatıs bağlantılarının bir dizinini sağlayan bir web sitesidir.
 6. Zooqle: Zooqle (eskiden Bitsnoop) bir web tarayıcısı olarak çalışır. 2008 yılında kurulan bu video, sesli kitap, Bollywood ve Hollywood yüksek tanımlı film ve yazılımlarını indirmek için harika bir site.
 7. TorrentFunk: TorrentFunk, müzik, film, TV dizileri, e-kitaplar, anime, yazılım ve daha pek çok şeyi indirmek için çeşitli torrent dosyalarına sahip bir web sitesidir.
 8. torrents.me: Torrents.me, bu yıl trafikte meteorik bir artış yaşayan torrent sitelerinden biri. Bu, torrent dosyalarını ve diğer torrent sitelerinden gelen mıknatıs linklerini bağlayan bir meta-arama motorudur.
 9. Torlock: Torlock, çoğunlukla dizilere ve filmlere odaklanmış bir torrent dizini ve arama motorudur. Torlock, kullanıcıların yalnızca orijinal torrentlere erişebilmelerini sağlamakla ilgilidir ve bunu çok ciddiye alır ki, bir keresinde kullanıcıları sitelerinde bulabilecekleri her bir sahte torrent için 1 $ ödeyen bir program başlatmıştır.
 10. Torrent CD: Torrent.CD mükemmel bir torrent sitesidir. Torrent sitesi uzun yıllar filmlerden, Son TV bölümlerinden, e-Kitaplardan, PC Oyunlarından, XBox Oyunlarından, Yazılımlardan, vb. Bu nedenle, bu şeyleri ücretsiz olarak indirmeniz gerekirse, bunları ücretsiz olarak almak için Torrent.CD torrent ağına başvurabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, Bilgisayarınızda BitTorrent, uTorrent vb. Gibi bir bittorrent istemcisi kurmaktır.
 11. YourBittorent: BitTorrent, en hızlı torrent istemcisi olan ve Mac, Windows, Linux, iOS ve Android için yazılımı senkronize eden ve paylaşan lider bir yazılım şirketidir.
 12. BTScene: BTScene genellikle ücretsiz film indirmek isteyen kişiler tarafından bilinen bir serin torrent sitesidir, çünkü bu torrent web sitesi 720p 1080p HD’de yüksek kaliteli film torrentleri sağlar. Ancak, sadece bu değil, BTScene oyunların, yazılımların, e-kitapların vb. Diğer torrentlerini sağlamakta başarılır.
 13. iDope: iDope, değinmeye değer bu torrent arama motorlarından biridir. Torrentz veya Toorgle gibi diğer tanınmış torrent arama motorlarına benzer şekilde çalışır.
 14. Demonoid: Demonoid, popüler bir BitTorrent izleyicisi ve dosya paylaşımı ile ilgili tartışma forumlarını içeren bir web sitesidir.
 15. Zamunda: Bulgaristan yapımı olan Zamunda da hız konusunda başarılı. Tek handikapı yorumların büyük bölümünün Burgarca olması.
uTorrent Logo

uTorrent Logo

Dünya genelinde en çok ziyaret edilen ve çok çeşitli kategorilerde içerik üreten torrent siteleri yukarıda bahsettik. Bu siteler en iyi torrent siteleri olup sizi gereksiz reklamlardan uzak tutarak indireceğiniz dosyalara daha kolay ulaşmanızı sağlamayı amaçlamakta. Her ne kadar bu siteler güvenilir olsa da genel olarak torrent sitelerde gezinirken tıkladığınız linklere dikkat etmelisiniz.

Benzer Yazı
Nvidia G-Sync ve AMD FreeSync Nedir?

Yazar Hakkında

Yorum Bırakın